fbpx

Gegužės-birželio edukacijos moksleiviams: veiklos lauke mažomis grupelėmis ir nuotoliniai užsiėmimai

 

Kviečiame moksleivius į įtraukiančius orientacinius žaidimus ir ekskursijas po atviru dangumi! Parengėme pasiūlymus, kurie suteiks galimybę turiningai ir aktyviai praleisti laiką laikantis karantino apribojimų ir saugumo.

 

Taip pat siūlome rinktis kūrybiškus nuotolinius užsiėmimus ir dalyvauti iš bet kurio Lietuvos kampelio!

 

Daliai veiklų galima panaudoti Kultūros paso lėšas.

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktai:

info[eta]gatvesgyvos.lt

+370 64618315

Teirautis dėl užsakymo

  ORIENTACINIAI ŽAIDIMAI LAUKE

  1,5 val.

  1–4 klasių moksleiviams (po 5-6 vaikus grupelėje)

  Kas ir kada įkūrė Vilnių? Ką ypatingo slepia Vilniaus universiteto biblioteka? O kaip pastatyti gotikinį pastatą? Žaidimas ves vaikus senamiesčio aikštėmis ir gatvelėmis, įtrauks į smagias užduotis ir atvers senojo Vilniaus paslaptis! Žaidime naudojami įvairūs į istorines patirtis įtraukiantys daiktai ir užduočių knygelė.

  1,5 val.

  Nuo 5 klasės (po 5-6 vaikus grupelėje)

  Vilnius – UNESCO Pasaulio paveldo vietovė. Tačiau ar tikrai žinome, kas slepiasi po šiuo pavadinimu, kodėl sostinės senamiestis yra pripažintas viso pasaulio vertybe? Kviečiame moksleivius leistis į azartišką žaidimą ir atrasti senojo miesto istoriją per įvairius architektūros, kultūros, istorijos ženklus!

  1,5 val.

  Nuo 6 klasės (po 5-6 vaikus grupelėje)

  Vilnius – miestas kuriame jau nuo seno gyvena ir susitinka daug tautų ir kultūrų. Kokie skirtingų tautų ženklai išliko miesto gatvėse? Kokios  kitų tautų asmenybės gyveno, kūrė ir prisidėjo prie miesto istorijos? Atsakymų ieškosime per aktyvų pažinimą, užduotis ir žaidimus.

  1,5 val.

  Nuo 7 klasės (po 5-6 vaikus grupelėje)

  Kur gyveno, kūrė, o kur buvo įkalintas garsusis poetas? Daugybė įdomių detalių apie A. Mickevičiaus pėdsakus Vilniaus senamiestyje atsiskleis šio orientacinio žaidimo metu.

  1,5 val.

  Nuo 7 klasės (po 5-6 vaikus grupelėje)

  Kokios tautos gyveno, dirbo ir kūrė Kaune? Kur jie meldėsi, kuo prekiavo, ką valgė? Kuo žydų, lenkų, vokiečių ar totorių paveldas svarbus mums šiandieną? Kviečiame moksleivius visų atsakymų ieškoti orientaciniame žaidime ir leistis į gyvą pažintį su daugiakultūrio miesto gyventojais.

  2 val.

  Nuo 8 klasės (po 5-6 vaikus grupelėje)

  Beveik pusantro šimtmečio Naujamiestis buvo Vilniaus industrine šerdimi. Dūzgė staklės, riaumojo varikliai, tepalų kvapai maišėsi su šviežių bandelių aromatu.  Gamyklų pastatai ir dabar liudija neįprastą Naujamiesčio praeitį, su kuria moksleiviai susipažins žaidimo metu.

  NUOTOLINĖS EDUKACIJOS

  45 min.

  1-5 klasėms

  Kas ir kada įkūrė Vilnių? Ką ypatingo slepia Vilniaus universiteto biblioteka? O kaip pastatyti gotikinį pastatą? Žaisminga nuotolinė ekskursija vaikus supažindins su įdomiausiais istorinio Vilniaus akcentais, pakvies pasukti galvas atsakant į klausimus ir atliekant užduotis!

  45 min.

  1-4 klasėms

  Kodėl Kauno pilies liko tiek nedaug? Kaip pačiam pastatyti gotikinį pastatą? Kokias istorijas slepia išraiškingas Perkūno namas? Žaisminga nuotolinė edukacija vaikus pakvies į pažintį su įdomiausiomis senojo Kauno paslaptimis!

  Kaip per amžius augo Vilnius – kas padiktavo tokias jo plėtros kryptis? Kaip buvę kaimai virto naujais miegamaisiais rajonais? Iš kur atsirado jų pavadinimai? Kaip ir kur buvo gaminamos blokinių namų plokštės?

  Apie kuriuos Vilniuje pagamintus daiktus žinojo kiekvienas miestietis, o kurie buvo laikomi paslaptyje po devyniais užraktais? Kur veikė pirmasis sostinės šokolado fabrikas ir kur buvo pagamintas pirmasis lietuviškas kompiuteris?