„Gatvės gyvos vaikams“ kultūros patirčių stovyklos jau ne vienerius metus atkeliauja į įmonių, norinčių nudžiuginti savo darbuotojų vaikus, erdves. Įsitikinome – tokia darbovietės iniciatyva visada itin palankiai vertinama ir sukuria daug pozityvių emocijų! Tad kviečiame įmones, viešojo sektoriaus įstaigas bendradarbiauti ir kartu pakviesti jūsų darbuotojų vaikus į įsimintinas dienos stovyklas.

Pasirūpiname visais organizaciniais klausimais: sklandžiu registracijos procesu, turininga programa, maitinimu, draudimu ir kt.

Amžiaus grupės: mūsų stovyklos skirtos 5-12 m. vaikams (įprastai dalyvius skirstome į 5-6 m., 7-10 m., 10-12 m. amžiaus grupes).

Patalpos: stovyklos gali vykti tiek jūsų įmonės patalpose (pakanka turėti erdvesnę salę), tiek mūsų pasiūlytose erdvėse.

Finansai: mūsų stovyklų kaina priklauso nuo įvairių aspektų, tad susisiekime ir pateiksime Jums pasiūlymą. Norime atkreipti dėmesį, jog nebūtinai visus stovyklos kaštus turi padengti tik įmonė. Galimi įvairūs modeliai, kai tėveliai ir patys prisideda prie turiningo vaikų laisvalaikio.

Dienos stovyklas rengiame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, tačiau atsižvelgiant į poreikį galime dirbti ir kituose miestuose.

 

Jūsų įmonė nedidelė, nedaug darbuotojų turi mokyklinio amžiaus vaikų, tačiau vis tiek norėtumėte juos nudžiuginti padovanodami stovyklą? Kviečiame rezervuoti kelialapius mūsų viešose stovyklose – įmonėms taikome specialias kainas. Informaciją apie šios vasaros stovyklas rasite čia.

Kas laukia mūsų stovyklose?

Go-Vilnius-32-aspect-ratio-517-300

Kūrybiškos ekskursijos mieste

Mūsų ekskursijose gausu įsitraukimą skatinančių elementų: užduočių, žaidimų, pažinimo per skonius, kvapus… Tyrinėjame senamiesčių aikštes ir gatveles, įsitraukiame į įvairias istorines užduotis, susipažįstame su architektūros stiliais, įvairiausiomis senojo miesto paslaptimis.

290089190_2381417718676775_1029952365401719748_n-1-aspect-ratio-517-300

Išvykos į įvairias kultūros erdves

Nuo dvarų iki aerodromų – su vaikais keliaujame į įvairias kultūros paveldo, mokslo, meno erdves. Riedame troleibusais, dundame traukiniais, žygiuojame gamtos takeliais…

DSC_1119-aspect-ratio-2000-1200-aspect-ratio-517-300

Edukaciniai užsiėmimai ir dirbtuvės

Sukurti savo unikalią Kuršių vėtrungę, o gal išsikepti karalienės Bonos Sforcos sausainių? Stovyklose gausu išskirtinių ir įtraukiančių edukacijų bei dirbtuvėlių kultūros, architektūros, meno, gastronomijos temomis.

NIK_7293_1-1-aspect-ratio-517-300

Susitikimai su kultūros, meno kūrėjais

Kas geriau gali papasakoti apie savo darbo ir kūrybos subtilybes, jei ne pats kūrėjas? Susitikimai su kultūros, meno atstovais visuomet kupini įtraukiančių veiklų ir įkvepiančių istorijų!

Stovyklų programų pavyzdžiai

Esame sukūrę daugiau nei dešimt skirtingų kultūrinių stovyklų programų. Pateikiame keletą pavyzdžių:

„Pojūčių miestas“ (ikimokyklinukams)

„Ekspedicija į meno planetą!“ (pradinukams)

„Vilniaus rekordai ir netikėtumai!“ (pradinukams)

“The Young Explorer: Heritage Treasures!“ (EN, pradinukams)

Mūsų patirtis

Dienos stovyklas rengiame nuo 2016 m., iki šiol surengėme virš 80 stovyklų, kuriose dalyvavo daugiau nei 1600 vaikų. Stovyklas privačioms įmonėms rengiame nuo 2019 m. Turime patirties dirbant tiek su mažomis, tiek su labai didelėmis įmonėmis, prisitaikome prie įvairių situacijų ir kartu ieškome geriausių spendimų.

 

Mūsų partneriai

 

 

Susidomėjote? Susisiekime viktorija@gatvesgyvos.lt, +37062955155

Tėvelių atsiliepimai

#gatvesgyvosvaikams

instagram

Instagram paskyroje dalinamės įvairiomis akimirkomis iš mūsų kūrybiškų stovyklų bei ekskursijų. Kviečiame pasekti!