Stovyklas vaikams organizuojame jau 8-nerius metus. Per šį laiką sukūrėme ne vieną kultūros patirčių programą mažiesiems tyrinėtojams, leidomės į paveldo, architektūros, meno, literatūros… nuotykius! Mūsų tiklas – atskleisti vaikams kultūros, paveldo vertybes per gyvas įtraukiančias veiklas. Nesustojame ir kviečiame prie mūsų komandos prisijungti savanorius, kurie kartu kurtų ir prisidėtų prie mūsų edukacinės misijos!

Kokias veiklas kviečiame įgyvendinti savanorius?

Prisijungti prie dienos stovyklų vadovų komandos ir padėti tiesioginiame darbe su vaikais – kartu kurti, keliauti į išvykas, megzti draugystes ir užtikrinti saugią emocinę aplinką.

Prisidėti prie stovyklos programos: atsižvelgiant į stovyklos temą, paruošti ir surengti vaikams ekskursiją, žaidimą, dirbtuves (šių metų temą rasite čia).

Prisidėti prie stovyklos veiklų viešinimo: fotografuoti, filmuoti, rašyti tekstus.

Kodėl verta?

  • Įgysite patirties darbe su vaikais. Puikiai pasirodžiusius savanorius vėliau kviečiame prisijungti prie „Gatvės gyvos vaikams“ stovyklų vadovų ar gidų komandos.
  • Dalyvaudami stovyklų veiklose turėsite galimybę gilinti istorijos, kultūros žinias, apsilankyti įdomiose edukacijose, susipažinti su įvairiais kultūros lauko kūrėjais.
  • Galėsite pritaikyti savo žinias, įgyvendinti idėjas, kurios prasmingai prisidės prie turiningos vaikų vasaros.
  • Galėsite nemokamai sudalyvauti pasirinktose „Gatvės gyvos“ ekskursijose.
  • Esant poreikiui, savanoriams bus parengiamos rekomendacijos ar kiti reikalingi atliktą savanorystę/praktiką /socialines valandas pagrindžiantys dokumentai.

Kas gali savanoriauti?

  • Jei norėtumėte prisijungti prie stovyklų vadovų komandos ir savanoriauti tiesioginiame darbe su vaikais, jums turi būti ne mažiau 16 metų ir tikimės, kad savanorystei galėsite paskirti bent 25-30 val. (t.y. 5-6 val. per dieną vykstant jūsų pasirinktai stovyklos pamainai). Tačiau esame lankstūs ir atsižvelgsime į kiekvieno savanorio situaciją.
  • Jei norėtumėte prisidėti prie stovyklos programos pasiūlydami edukacines veiklas ar savanoriautumėte įamžinant bei viešinant stovyklos akimirkas, savanorystės valandų skaičių ir kt. aplinkybes aptarsime individualiai.

Jei susidomėjote, užpildykite savanorio anketą. Lauksime! Iškilus klausimams galite susisiekti info@gatvesgyvos.lt

"*" indicates required fields

Kaip norėtumėte prisidėti prie „Gatvės gyvos vaikams“ stovyklų*
(pvz. grojate gitara, šokate gatvės šokius, kolekcionuojate vabzdžius ir t.t.)
Kada galėtumėte savanoriauti stovyklose?*
(pažymėkite visas jums tinkamas savaites)