fbpx
APIE MUS

„Gatvės gyvos“ nuo  2015 m.  kviečia vilniečius ir miesto svečius į ekskursijas netradiciniais maršrutais, suteikiančiais galimybę pažinti miesto rajonus ir kitas erdves už įprasto turistinio tako ribų. Nuo savo veiklos pradžios tūkstančius miestiečių supažindinome su tokiomis vietomis kaip Naujininkai, Markučiai, Lazdynai, Verkiai, Žvėrynas, organizavome ekskursijas ne tik pėsčiomis, bet ir traukiniais, troleibusais bei autobusais, surengėme kelias fotografijų parodas, išleidome dvi pažintines knygas „Vilniaus gatvės gyvos“ (aut. Albertas Kazlauskas).

 

Nuo 2016 m. rengiame specialiai vaikams pritaikytas temines dienos stovyklas, ekskursijas ir edukacijas. Nuo 2018 m. į kultūrinį pažinimą įsitraukti kviečiame ne tik Vilniaus, bet ir Kauno vaikus.

 

2020 m. atvėrėme duris į mūsų pačių lėšomis įsigytą ir išsaugotą istorinį objektą – autentišką civilinės gynybos slėptuvę, kuri buvo skirta žmonėms slėptis masinio naikinimo ginklo panaudojimo atveju (plačiau: www.sleptuve.lt)

 

Pagrindinis mūsų įstaigos tikslas – suteikti galimybę visiems žmonėms kartu tyrinėti ir giliau pažinti savo miestą. Siekiame, jog „Gatvės gyvos“ taptų platforma gyventojų dialogui istorijos, kultūros klausimais, skatintų domėjimąsi ir sąmoningą požiūrį į įvairiapusį paveldą.

MŪSŲ KOMANDA

Viktorija Bružaitė

 „Gatvės gyvos“ direktorė

Albertas Kazlauskas

Gidas, „Gatvės gyvos“ pradininkas, projektų vadovas

DSC_1860

Rasa Kaušinė

„Gatvės gyvos vaikams“  vadovė

Mūsų komandoje taip pat yra keliolika gidų ir edukatorių, su kuriais siekiame bendro tikslo – teikti aukštos kokybės kultūrines paslaugas. „Gatvės gyvos“ ekskursijose, dienos stovyklose, edukacijose sutiksite Albertą, Rasą, Ievą, Adomą, Milisentą, Ričardą, Kariną, Pavelą, Giną, Rimą, Viliją, Arminą ir keletą kitų mūsų kolegų.

REKVIZITAI IR KONTAKTAI

Viešoji įstaiga „Gatvės gyvos“
Įmonės kodas: 304110600
PVM mokėtojo kodas: LT100012060113
Biuras ir adresas korespondencijai: Labdarių g. 7,  Vilnius
Registracijos adresas: Panerių g. 45C-52, Vilnius
El. pašto adresas: info(eta)gatvesgyvos.lt
Tel. Nr.: +370 684 59 818 (ekskursijos suaugusiems), +370 64618315 (ekskursijos, stovyklos vaikams)
„Facebook“ paskyra: www.facebook.com/gatvesgyvos
„Instagram“ paskyra: https://www.instagram.com/gatvesgyvos/

DALYVAVIMAS PROJEKTE

Džiaugiamės gavę dalinį finansavimą iš Europos Sąjungos fondų (įgyvendinančioji institucija – Lietuvos verslo paramos agentūra), kurio pagalba bus iš esmės atnaujinta „Gatvės gyvos“ ekskursijų, vaikų stovyklų ir fizinių prekių elektroninės komercijos sistema, o taip pat patobulinta Šaltojo karo slėptuvės „Automatika“ bilietų pardavimo ir privačių ekskursijų rezervacijos sistema.

Projektą planuojama įgyvendinti ne vėliau kaip 2023 m. vasario 10 d.