Išleistuvės darželinukams

Pojūčių sodas (ekskursija/edukacija)

Mažiesiems vilniečiams Bernardinų sodas – viena mėgstamiausių žaidimų vietų. Tačiau ar kada teko susipažinti su šio ypatingo parko istorija, čia besistiebiančiais augalais ir medžiais? Įvairius sodo kampelius tyrinėsime per patirtis – liesdami, uosdami, ragaudami, klausydamiesi. Magiškos gilės mums primins apie pačias seniausias vietovės istorijas, pažinę Bernardinų vienuolyno mūrus patys lipdysime savo plytas, užsukę į buvusį vienuolių sodą ragausime arbatos ir bandysime įspėti vaistažolių kvapus…

Po ekskursijos papildomai galima užsisakyti muilo burbulų dirbtuves ir pratęsti šventę!

Ekskursija vyksta Bernardinų ansamblio ir sodo erdvėse.

Kaina 7 EUR dalyviui, mažiausia kaina grupei 140 EUR (trukmė apie 1 val.) Ekskursijos + muilo burbulų kaina 12 EUR dalyviui, mažiausia kaina grupei 240 EUR (trukmė apie 1 val. 30 min.).

"*" indicates required fields

Ar po ekskursijos norėtumėte muilo burbulų dirbtuvių?*
Informacija*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Išleistuvės pradinukams

Pasislėpęs miestas (ekskursija)

Kūrybiška ekskursija atskleis dingusio, o gal kur nors už kampo pasislėpusio senojo miesto istorijas. Kur stovėjo senojo miesto vartai? Kodėl išnyko kai kurios gatvelės ir kaip dabar jas pastebėti? Kokius atspaudus viduramžių pastatų plytose paliko senieji meistrai? Bandysime įminti istorines miesto paslaptis žemėlapiuose brėždami dingusias gatveles, išmatuodami  „ūgtelėjusius“  durų slenksčius, žingsniuodami siaurais slaptais praėjimais…

Vilniaus kodas – pasaulio paveldas (orientacinis žaidimas)

Būtinas tėvelių dalyvavimas!

Vilnius – UNESCO Pasaulio paveldo vietovė. Tačiau ar tikrai žinome, kas slepiasi po šiuo pavadinimu, kodėl sostinės senamiestis yra pripažintas viso pasaulio vertybe? Kviečiame leistis į azartišką žaidimą ir atrasti senojo miesto istoriją per įvairius architektūros, kultūros, istorijos ženklus!

Žaidimo metu, susiskirstę į grupeles (vaikai kartu su tėveliais), ieškosite punktų ir atliksite įvairias užduotis. Maršrutas drieksis Vilniaus istorinio centro dalyje tarp Katedros, Bernardinų ir Vilniaus universiteto ansamblių. Pažinsite dalelę senamiesčio istorijos, architektūros, užčiuopsite skirtingų tautų paveldą, susipažinsite su Lietuvos vertybėmis, įtrauktomis į UNESCO nematerialaus kultūros paveldo sąrašą ir ne tik!

Po ekskursijos/žaidimo papildomai galima užsisakyti muilo burbulų dirbtuves ir pratęsti šventę!

Ekskursija ir žaidimas vyksta Vilniaus senamiesčio erdvėse.

Kaina 7 EUR dalyviui, mažiausia kaina grupei 140 EUR (trukmė apie 1 val. 15 min.) Ekskursijos + muilo burbulų kaina 12 EUR dalyviui, mažiausia kaina grupei 240 EUR (trukmė apie 1 val. 45 min.).

"*" indicates required fields

Kurią edukaciją norėtumėte užsisakyti?*
Ar po ekskursijos/žaidimo norėtumėte muilo burbulų dirbtuvių?*
Informacija*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.