Džiaugiamės sėkmingai praėjusia Kalėdų atostogų edukacijų savaite ir ruošiamės naujiems susitikimams! Šįkart kalbėsimės apie ekologiją, tvarų gyvenimą, gamtos saugojimą, gyvūnijos pasaulį… Kokie išskirtiniai užsiėmimai laukia nuotolinės edukacijų savaitės „Planetos lobių sargybinis“ dalyvių?

Kūrybinės dirbtuvėlės „Vieniša kojinė“  

Pasaulyje kasdien prigaminama daugybė rūbų ir daiktų, o tai sukelia daug taršos mūsų planetai. O juk kiekvienas norime kvėpuoti grynu oru ir džiaugtis švaria aplinka… Ką galime padaryti, siekdami būti draugiškesni gamtai? Su Vivisstop Užupis komanda vaikai dalyvaus kūrybinėse dirbtuvėlėse „Vieniša kojinė“, kurių metu geriau supras atsakingo ir tvaraus vartojimo svarbą.

Signatarų namų viktorina

Kalbėdami kaip tinkamai globoti gamtą, prisiminsime ir žmones, kurie anuomet rūpinosi mūsų valstybės gerove. Švęsdami Lietuvos valstybės atkūrimo dieną stovyklautojai rungtyniaus Signatarų namų paruoštoje viktorinoje. Laukia istorinės įdomybės, varžybų azartas ir kūrybinės užduotys!

Ornitologiniai atradimai

Sparnuočių „atostogos“ šiltuose kraštuose jau eina į pabaigą, todėl ruošdamiesi pavasariui, leisimės į ornitologinius atradimus! Prie paslaptingojo gamtos pasaulio vaikai prisilies susitikimo su gamtos edukatoriumi Gediminu metu susipažinsime su ornitilogo darbo kasdienybe, stebėsime vaizdinę medžiagą ir kalbėsimės apie geruosius darbelius gamtai.

Jūrų muziejaus, Greta Alice iliustracija

Susitikimas su „Jūrų muziejaus“ edukatoriais

Susitikę su svečiais iš uostamiesčio „Jūrų muziejaus“ vaikai ne tik išgirs daug intriguojančių įdomybių apie visai šalia mūsų ošiančią Baltiją, bet ir sužinos, kaip ją išsaugoti!

Stovykla vyks vasario 15-19 d., Zoom platformoje.