fbpx

Žiemos atostogų metu, vasario 15-19 d., kviečiame vaikus praleisti laiką turiningai ir sužinoti kaip tapti planetos lobių sargybiniais! Nuotolinės stovyklos dalyvių kasdien lauks įkvepiantys susitikimai su įvairiais gamtosaugos, ekologijos srities žinovais bei įtraukiančios papildomos užduotys savarankiškiems užsiėmimams.

 

Nuotolinės stovyklos „Planetos lobių sargybinis“ metu vaikai:

kasdien dalyvaus keliose pamokose-susitikimuose, kuriuose įsitrauks į įvairias su ekologija, tvariu gyvenimu, gamta ir gyvūnija supažindinančias veiklas

kasdien savarankiškai atliks kūrybines užduotis – namų darbus

savo patirtis, atliktus darbelius ir iššūkius kasdien aptars su mokytojomis, kurios bendraus su vaikais visos savaitės metu

 

Nuotolinės stovyklos data: vasario 15-19 d.

Programa skirta 7-10 m. vaikams.

Stovykla vyks nuotoliniu būdu, per Zoom platformą.

Grupėje iki 26 vaikų, kurie didžiąją dalį laiko dirbs mažose grupelėse su atskiru mokytoju.

Nuotolinės stovyklos kaina: 45 Eur.

 

Į kainą įskaičiuota:

programa, visi nuotoliniai edukaciniai užsiėmimai su mokytojais ir įvairiais gamtosaugos, ekologijos srities svečiais

įvairios papildomos užduotys (užduočių lapai, eksperimentų instrukcijos ir kt.) skatinančios vaikus savarankiškai domėtis aptartomis temomis

Registracija bus laikoma patvirtinta kai sulauksime iš Jūsų apmokėjimo – 45 EUR. Mokėjimo paskirtyje nurodykite „nuotolinės stovyklos mokestis [Jūsų vaiko vardas pavardė]. Mokestis negrąžinamas. Vaiko ligos atveju mokestis gali būti perkeltas į kitą būsimą stovyklą.

 

Viešoji įstaiga „Gatvės gyvos”
Įmonės kodas 304110600
A.s. Nr. LT057180300007700622
AB Šiauliu bankas

DIENOS EIGA

10.00 – 10.20 Ryto žaidimai, įvadinis susipažinimas su tema

10.20 – 10.50 Veiklos mažose grupelėse, namuose atliktų užduočių aptarimas

10.50 – 11.00 Pertraukėlė

11.00 – 11.10 Pajudėjimas/mankšta/šokiai

11.10 – 12.00 Dienos svečias/edukacinė veikla

12.00 – 12.15 Dienos refleksija, užduočių skyrimas kitai dienai

PROGRAMA

*Programa yra preliminari ir bus tikslinama išlaikant esmines stovyklos temas ir veiklas.

 

1-oji diena/ Senas naujas rūbas

Pasaulyje kasdien prigaminama daugybė rūbų ir daiktų, o tai sukelia daug taršos mūsų planetai. Ką galime padaryti, norėdami būti draugiškesni gamtai? Išmoksime, kaip galime susikurti naujus daiktus, panaudojant senus! Taip pat narpliosime pakuočių ir rūšiavimo pinkles!

 

2-oji diena/ Saugoti ir branginti  

Stovyklaudami nepamiršime ir Lietuvai ypatingai svarbios datos – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos. Dalyvausime nuotaikingoje šiai dienai skirtoje viktorinoje ir spręsime istorines mįsles, o šventę pratęsime mokydamiesi pūsti muilo burbulus!

 

3-oji diena/ Gamtos paslapčių tyrinėjimai

Gamtos pasaulis toks paslaptingas, o kartu ir toks trapus… Su gamtos edukatoriumi Gediminu leisimės į onitologinius atradimus – sužinosime netikėčiausių faktų apie paukščius, o išsiaiškinę, kokius gerus darbelius gamtai galime daryti patys, imsimės lesyklėlės paukšteliams kūrimo darbų! 

 

4-oji diena/ Vanduo – gyvybė

Kaip manote, ar tiesa, kad Baltijos jūroje galima išvysti 30 rūšių ryklių? Susitikę su svečiais iš uostamiesčio „Jūrų muziejaus“ ne tik išgirsime daug intriguojančių įdomybių apie visai šalia mūsų ošiančią Baltiją, bet ir sužinosime, kaip ją išsaugoti! O pasitelkę išmaniąsias technologijas, nersime į egzotiškiausių pasaulio vandenynų gelmes – lankysimės vandenynų Amazone pramintoje saloje ir stebėsime įspūdingiausius koralinius rifus!

 

5-oji diena/ Vėjo ir saulės galios

Įvairiai veiklai mums būtina energija – aiškinsimės, kaip ją gauti iš pačios gamtos draugiškais būdais. O tam, kad geriau pažintume vėjo ir saulės galias, pasitelksime įvairius žaidimus ir eksperimentus!

MOKYTOJOS

IEVA

„Gatvės gyvos vaikams“ gidė, ilgametė ekskursijų ir edukacijų vaikams kūrėja

RASA

„Gatvės gyvos vaikams“ koordinatorė ir ilgametė stovyklų vadovė, kultūros edukatorė

KONTAKTAI

rasa[eta]gatvesgyvos.lt

+370646 18315

ATSILIEPIMAI

  5 star review  Puiki stovykla, siūlanti edukacinės veiklos įvairovę, leidžianti geriau pažinti mus supančias vietas, pro kurias praeiname kasdien, o tiek mažai žinome, sudominanti vaikus gilintis ir ieškoti atsakymų į kylančius klausimus. Nebuvo nė vienos dienos, kad mano sūnui būtų nepatikę. Dėkui!

  Julija Zujevaitė-Rinė Avatar Julija Zujevaitė-Rinė
  2018-07-24

  positive review  Puiki stovykla. Kaip pasakė mano vaikas: Man dieviškai viskas patiko 🙂

  Irina Butkeviciene Elzbutaite Avatar Irina Butkeviciene Elzbutaite
  2019-11-05

  positive review  Ačiū labai GG už neįkainojamą patirtį vaikams ir mokytojai Bernardinų sode. Tai tikrai stipri pagalba ir tėvams, ir mokytojams pažindinant vaikus su aplinka ir istorija, susidraugaujant su gamta, atrandant smagių įdomybių. Tai tikrai gera alternatyva būsenai - "ką veikti ?" 😉

  Nida Dilė Avatar Nida Dilė
  2018-09-21