„Telia“ vaikų stovyklos vyksta jau ne vienerius metus – kai kurie stovyklautojai gerokai ūgtelėjo, o mes kviečiame juos sugrįžti ir patirti stovyklas savanorio akimis! Visi „Telia“ darbuotojų vaikai, kuriems jau 16-lika, kviečiami dalyvauti savanorių atrankoje ir prisijungti prie stovyklų komandos.

Kokias veiklas kviečiame įgyvendinti savanorius?

  • Prisijungti prie dienos stovyklų vadovų komandos ir padėti tiesioginiame darbe su vaikais – kartu kurti, keliauti į išvykas, megzti draugystes ir užtikrinti saugią emocinę aplinką.
  • Prisidėti prie stovyklos veiklų viešinimo: fotografuoti, filmuoti, rašyti soc. tinklų įrašus, kuriuos stebi stovyklų tėveliai.

Kodėl verta?

  • Prasmingai ir turiningai praleisi vasaros atostogas – kartu su stovyklautojais turėsi galimybę apsilankyti įdomiose kultūros erdvėse, dalyvauti edukacijose, susipažinti su įvairiais kūrėjais.
  • Galėsi pritaikyti savo žinias, įgyvendinti idėjas, kurios prasmingai prisidės prie turiningos vaikų vasaros.
  • Įgysi įvairios organizacinės patirties, lavinsi savo gebėjimus bendradarbiauti, spręsti įvairius iššūkius ir kt.
  • Esant poreikiui, savanoriams bus parengiamos rekomendacijos ar kiti reikalingi atliktą savanorystę/praktiką /socialines valandas pagrindžiantys dokumentai.

Kas gali savanoriauti?

  • Jei norėtum prisijungti prie stovyklų vadovų komandos ir savanoriauti stovyklose, Tau turi būti ne mažiau 16 metų ir tikimės, kad savanorystei galėsi paskirti bent 25-30 val. (t.y. 5-6 val. per dieną vykstant jūsų pasirinktai stovyklos pamainai).
  • Jei norėtum prisidėti prie stovyklos įamžinant bei viešinant stovyklos akimirkas, savanorystės valandų skaičių ir kt. aplinkybes aptarsime individualiai.

Jei susidomėjai, užpildyk savanorio anketą iki balandžio 22 d. Lauksime! Iškilus klausimams gali susisiekti benas@gatvesgyvos.lt arba telefonu +370 646 18 315.

"*" indicates required fields

Kuriame mieste norėtum savanoriauti?*
Kaip norėtum prisidėti prie „Telia“ vasaros stovyklų*
(pvz. groji gitara, šoki gatvės šokius, kolekcionuoji vabzdžius ir t.t.)
Kada galėtum savanoriauti stovyklose?*
(pažymėk visas Tau tinkamas savaites)