Žiemos atostogų metu, vasario 17-21 dienomis, kviečiame pradinukus į kūrybos ir pažinimo kupinas stovyklas Vilniuje ir Kaune.

Vilniuje šį kartą vaikai gali pasirinkti iš dviejų programų – vyks dvi stovyklos architektūros ir meno temomis.

Stovykloje „Meno magas!“ vaikai ekskursijų, dirbtuvių, kūrybinių užsiėmimų metu tyrinės dailės, fotografijos, dizaino sritis, lavins savo kūrybiškumą patys piešdami, konstruodami, fotografuodami, susitiks su įvairių sričių menininkais ir gyvai susipažins su jų profesijomis.

Stovykloje „Aš – miesto architektas!“ vaikai gyvai susipažins su architekto profesija, kūrybiškų užduočių, žaidimų metu tyrinės miesto architektūrą, dirbtuvių metu patys kurs ir konstruos įvairius objektus, giliau supras apie paveldo svarbą ir kaip jį išsaugoti.

O Kaune mažųjų laukia magiški nuotykiai teatro ir kino erdvėse! Stovykloje „Ekspedicija į teatro ir kino planetą“ vaikai lankysis ir gyvai tyrinės dramos bei lėlių teatrus, dirbtuvių ir kūrybinių užsiėmimų metu susipažins su kino ir animacijos kūrimo principais, pažins svarbias Lietuvos teatro ir kino istorijos asmenybes, lavins savo kūrybiškumą ir įveiks scenos baimes.

Platesnė informacija skiltyje stovyklos.

Jau galima registruotis!