fbpx

Mūsų dienos stovyklų tikslas – kultūros edukacija per gyvas, įtraukiančias patirtis. Kaskart kuriame vis naujas stovyklų programas, kuriose su vaikais tyrinėjame istorijos, meno, architektūros, literatūros ir daugybę kitų temų.

 

Stovyklų programose:

kūrybiškos ekskursijos

apsilankymai kultūros paveldo vietovėse

įvairūs edukaciniai užsiėmimai, dirbtuvės

susitikimai su kultūros, meno kūrėjais

…ir kitos vaikus sudominančios ir įtraukiančios veiklos.

 

Stovyklų vadovai – kultūros, istorijos srityse išsilavinimą įgije, kūrybiški ir motyvuoti, darbą su vaikais mylintys žmonės.

 

Stovyklas rengiame ir pagal individualius įmonių užsakymus.

 

Kontaktai:

info[eta]gatvesgyvos.lt

+370 64618315

BŪSIMOS STOVYKLOS: VASARA

DALYVAUJANT KELIOSE VASAROS PAMAINOSE TAIKOMOS NUOLAIDOS!

VASAROS DIENOS STOVYKLA „LEGENDŲ VILNIUS: DIDVYRIAI IR PABAISOS“

 

BIRŽELIO 7-11 d.

5-7 METŲ VAIKAMS

 

Vilnius apipintas įdomiausiomis istorijomis, kurių skrynią atversime! Kaip kunigaikštis Gediminas įkūrė Vilnių? Kur slapstosi baisusis baziliskas ir kas gali jį nugalėti? Apie kokius stebuklus mums gali papasakoti karalaitis Kazimieras? Kasdien vaikai pažins vis kitą paslaptingą istoriją, leisis į ekskursijas Vilniaus senamiestyje, dirbtuvėlėse atkurs istorijas per tapybą, lipdymą, teatrą.

 

VASAROS DIENOS STOVYKLA „PAVELDO LOBIŲ IEŠKOTOJAS“

 

LIEPOS 12-16 d., RUGPJŪČIO 2-6 d., RUGPJŪČIO 23-27 d.

7-10 METŲ VAIKAMS

10-12 M. VAIKAMS 

 

Leisimės į paveldo lobių paieškas ir kartu su vaikais tyrinėsime į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas Lietuvos paveldo vertybes! Stovykloje vaikai per gyvas patirtis – ekskursijų, kūrybiškų edukacijų, dirbtuvėlių ir žaidimų metu – susipažins su keturiomis į Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktomis Lietuvos vertybėmis: Vilniaus istoriniu centru, Kuršių nerija, Kernavės archeologine vietove, bei mokslininku Struve ir jo išradimais.

 

VASAROS DIENOS STOVYKLA „JAUNASIS GAMTINĖTOJAS: PASISLĖPUSIOS PARKŲ ISTORIJOS“

 

BIRŽELIO 14-18 d., LIEPOS 19-23 d., RUGPJŪČIO 9-13 d. 

7-10 METŲ VAIKAMS

 

Vilniaus parkai tikrai turi ką papasakoti – su vaikais leisimės tyrinėti gamtinių ir istorinių jų paslapčių! Pažinsime vienuolių bernardinų sodo istoriją ir augalus, praversime vartus į Sapiegų parko ir rūmų ansamblį, žygiuosime vaizdingame Karoliniškių draustinyje, tyrinėsime Vingio parko botanikos ekspoziciją… daug aktyvių užduočių ir turiningo laiko gryname ore.

 

VASAROS DIENOS STOVYKLA „AŠ – MIESTO ARCHITEKTAS!“

 

BIRŽELIO 28-LIEPOS 2 d., LIEPOS 26-30 d., RUGPJŪČIO 16-20 d.  

7-10 METŲ VAIKAMS

 

Kviečiame vaikus tapti miesto architektais – tyrinėti pastatus, gatveles, konstruoti, mokytis išsaugoti ir kurti savo draugiško miesto idėjas! Stovykloje vaikai gyvai susipažins su architekto profesija, kūrybiškų užduočių, žaidimų pagalba tyrinės  miesto architektūrą, dirbtuvių metu patys kurs ir konstruos įvairius objektus bei giliau supras apie paveldo svarbą ir kaip jį išsaugoti.

ATSILIEPIMAI

  5 star review  Sūnus grįždavo namo pilnas emocijų, įspūdžių ir nustebęs apie naujai sužinotus dalykus. Šauni programa, šauni atmosfera. Linkėjimai kolektyvui!

  Ingrida Narauskaite Avatar Ingrida Narauskaite
  2018-06-26

  5 star review  Puikios stovyklos programos, labai geri vadovai ir šaunios kainos ))

  Rasa Kirvaitytė Avatar Rasa Kirvaitytė
  2018-04-12

  5 star review  Ačiū už puikią stovyklą!Nors lankė sūnus, ne aš, bet mums abiems labai patiko:) Įdomi ir naudinga edukacija, originali programa, puikios išvykos,maistas ir stovyklos vadovės!Man svarbu, kad sūnus ne šiaip "prastūmė" laiką, o sužinojo ir pamatė naujų dalykų, bei dar labiau praplėtė savo akiratį:) Sėkmės jums, iki pasimatymo kitą kartą!

  Simona DE LA Mare Avatar Simona DE LA Mare
  2017-06-30
AKIMIRKOS