Rudens atostogų metu kviečiame šeimas keletą valandų paleisti kartu su vaikais gryname ore, vaikštinėjant senamiestyje ir tyrinėjant savo miesto istorijos paslaptis.

Privačioms šeimos ekskursijoms spalio 24 d. – lapkričio 1d. taikome nuolaidas! Valandos ekskursija tik Jūsų šeimai su patyrusiu gidu kainuos 50 eur (vietoje 60), o ilgesnis 1,5 val. kūrybiškas pasivaikščiojimas – 60 eur (vietoje 75). Dėl saugumo dalyvavimas tik siaurame šeimos rate, iki 5-6 dalyvių.

„Gatvės gyvos vaikams“ siūlo ne vieną kūrybišką ir žaismingą ekskursiją Vilniaus ir Kauno senamiesčiuose. Magiškos legendos, pasislėpęs ar dingęs miestas, tarpukario tyrinėjimai, o gal narsuolio istorijas įamžinusios skulptūros – ekskursijos pagal kiekvieno amžių ir norus!

Norinčius savarankiškai tyrinėti senojo miesto paslaptis, kviečiame leistis į kūrybiškus orientacinius žaidimus. Žaidimų metu, naudodamiesi išmaniuoju telefonu ir programėle, ieškosite punktų ir atliksite įvairias užduotis. Rekomenduojama šeimoms su vaikais, smalsiems ir žaisti nusiteikusiems suaugusiems. Patogu žaisti nedidelėmis grupelėmis – su šeimos nariais, artimaisiais ar draugais.

Žaidimo „Vilniaus kodas – Pasaulio paveldas“ maršrutas drieksis Vilniaus istorinio centro dalyje tarp Katedros, Bernardinų ir Vilniaus universiteto ansamblių. Pažinsite dalelę senamiesčio istorijos, architektūros, užčiuopsite skirtingų tautų paveldą, susipažinsite su Lietuvos vertybėmis, įtrauktomis į UNESCO nematerialaus kultūros paveldo sąrašą ir ne tik!

Žaisdami „Vilniaus tautų žemėlapis“ lankysitės kvartaluose abipus Vokiečių gatvės ir kiek tolėliau. Aplankysite žydų, vokiečių, rusų ir lenkų tautas menančias vietas. Gatvelėse ir kiemuose ieškosite asmenybėms atminti skirtų meno kūrinių, atkreipsite dėmesį į laiko aptrintus pastatų sienose ar grindinyje po kojomis paliktus ženklus.

DĖMESIO!

✔️ Žaidimui būtina turėti išmanųjį telefoną su interneto prieiga;
✔️ Įsigijus bilietą el. paštu sulauksite žaidimo instrukcijos su nurodymais, kokią programėlę turite atsisiųsti ir kaip pradėti žaidimą;
✔️ Žaisti galėsite bet kuriuo jums patogiu metu.