Jeigu ieškote saugių ir kultūringų pramogų pagal privatų užsakymą, turime išties originalų pasiūlymą! Mažiems kelių asmenų kolektyvams ir šeimoms (prašome atsižvelgti į aktualius Vyriausybės nurodymus) siūlome štai tokią kompleksinę programą, kurią sudaro:

  • „Atrask pats“ ekskursija Šaltojo karo slėptuvėje
  • Istorinis orientacinis žaidimas Naujamiestyje
  • Kino seansas Šaltojo karo slėptuvėje
  • Karšti ir šalti užkandžiai

Bendra programos trukmė apie 3,5–4 val. Kaina – 200 eurų (iki 4 asm.), 220 eurų (5–6 asm.).

Išsamus programos aprašymas:

  1. Privačiai aplankysite autentišką, šaltojo karo metais Naujamiesčio požemiuose įrengtą civilinės gynybos slėptuvę (bunkerį), kuri buvo skirta apsaugoti gyventojus nuo radiacinių, cheminių atakų, aviacinių bombardavimų ir kitų panašių grėsmių. Apsilankymas vyks „Atrask pats“ būdu – visas objektas rezervuojamas tik Jums – taigi, jokių pašalinių asmenų dalyvavimo, jokio kontakto!
  2. Žaidimo metu pasitikrinsite savo orientavimosi aplinkoje gebėjimus, atrasite išlikusius originalius istorinius artefaktus, sužinosite apie juos intriguojančių detalių ir, žinoma, atliksite įdomias užduotis.
  3. Vėliau slėptuvė kuriam laikui taps Jūsų privačiu kino teatru! Jame stebėsite dokumentinį filmą apie Vilniaus rajonų statybos istoriją (galima pasiūlyti ir savo filmą). Kino seanso metu Jūsų lauks teminės vaišės – savo kalorijų kiekiu jos tokios sočios, kad prilygsta pilnavertei vakarienei! Kiekvienas dalyvis gaus sūrių ir saldžių užkandžių bei gėrimų.

Susidomėjusius kviečiame kreiptis telefonu 8 627 00 919 arba rašyti mums el. paštu.