fbpx

Orientacinis žaidimas „Pagaminta Vilniuje“

Trukmė: 1:45 val.

Atstumas: 5 km

Beveik pusantro šimtmečio Naujamiestis buvo Vilniaus industrine šerdimi. Dūzgė staklės, riaumojo varikliai, tepalų kvapai maišėsi su šviežių bandelių aromatu. XXI-ajame amžiuje rajonas kitoks – daugelis fabrikų jau senokai užvertė paskutiniuosius savo istorijos puslapius ir užleido vietą moderniems loftams bei biurams. Vis dėlto proziški gamyklų pastatai liudija neįprastą Naujamiesčio praeitį.
Šio žaidimo metu galėsite pasitikrinti savo orientavimosi aplinkoje gebėjimus, atrasti išlikusius originalius istorinius artefaktus, sužinoti apie juos intriguojančių detalių ir, žinoma, atlikti įdomias užduotis.

 

Šis žaidimas – tai puiki proga pailsėti nuo technologijų ir ekranų. Jo metu nereikalingi jokie išmanieji įrenginiai, naudojami tik fiziniai daiktai. Kiekviena komanda gauna po krepšelį su užduočių knygele, įvairiais prietaisais, o viename punkte net turi išsiųsti tikrą popierinį laišką!

 

Žaidimo pradžia ir pabaiga – Panerių g. 45. Žaidimą moderuoja vedėjas. Jam pasibaigus aptariami rezultatai ir kiekvienai komandai įteikiami simboliniai prizai.

Kaina

10 € suaugusiajam, 7 € nepilnamečiui arba pensininkui. Minimali užsakymo suma 120 €.

Teirautis dėl užsakymo