fbpx

Ekskursija-žygis po Panerius

Ekskursija-žygis po Panerius

Trukmė: 3:40 val.

Atstumas: 10 km

Tai visapusiškai įdomus maršrutas, nes jame vienas kitą keičia gamtos ir miesto kraštovaizdžiai, o lankomi objektai susiję su technika, transportu, karyba, tačiau taip pat su menu ir religija. Paneriai – pati didžiausia Vilniaus miesto seniūnija pagal plotą, tačiau mažiausia pagal gyventojų skaičių, todėl čionai slypinčius istorijos turtus yra pažinusi tik labai siaura smalsuolių grupė. Į objektų sąrašą patenka vienas įspūdingiausių Lietuvoje technikos paminklų Panerių geležinkelio tunelis, tarpukarinė miesto-sodo tipo gyvenvietė, senasis Vilniaus–Kauno kelias, Panerių memorialas, betono skulptūrų parkas ir dar daugiau. Ši ekskursija turi ir nemažai žygio elementų (reljefas, gamta, įveikiamas atstumas), todėl jos pusiaukelėje daroma keliolikos minučių pertraukėlė poilsiui.

Kaina

Privačios ekskursijos užsakymasEUR
Kaina suaugusiam dalyviui10
Kaina pensininkui, nepilnamečiam dalyviui7
Minimali privačios ekskursijos užsakymo suma150
* Kaina nurodyta ekskursiją vedant lietuvių kalba. Jeigu ekskursijos pageidaujate užsienio kalba, prašome susisiekti dėl sąlygų patikslinimo.
** Didelėms grupėms, o taip pat užsakantiems daugiau nei vieną ekskursiją, taikome nuolaidas.
*** Maršrutas pagal poreikį gali būti trumpinamas, ilginamas ar kitaip modifikuojamas.

Teirautis dėl užsakymo

  Komentarų nėra

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  Ekskursija-žygis po Panerius

  Ekskursija-žygis. Būtent taip tiksliausiai galėtume įvardinti šią naują „Gatvės gyvos“ kelionę po Žemuosius ir Aukštuosius Panerius. Kodėl ir ekskursija, ir žygis? Žygis – nes nueisime neįprastai didelį atstumą (apie 10 km), užtruksime apie 3:30-4:00 val., o tuo pačiu pusiaukelėje padarysime 15 min pertraukėlę poilsiui bei pasimėgavimui sumuštinuku ar kava. Ekskursija – nes, kaip ir priklauso, sustosime prie pačių įdomiausių objektų ir papasakosime apie juos viską, ką žinome įdomiausia.

  Daugiau informacijos skiltyje kalendorius.

  2 Komentarų
  • Olga
   Paskelbta 19:31h, 04 gegužės Atsakyti

   Laba diena Albertai,
   dėkoju už jūsų iniciatyvą bei šaunias ekskursijas. Tikiuosi, kad žygį po Penerius dar planuojate kartoti savaitgaliais? Būtų labai smagu sudalyvauti, o darbo dienomis ar darbo metu ištrukti nelabai išeina..
   Geros dienos!

   • admin
    Paskelbta 14:36h, 05 gegužės Atsakyti

    Sveiki, p. Olga,

    Ačiū, kad domitės. Antroje gegužės pusėje arba birželį tikrai pakartosime ir savaitgalį, sekite informaciją 🙂

  Rašyti komentarą

  Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.