Tarptautinę vaikų gynimo dieną “Gatvės gyvos vaikams” kviečia vaikus ir tėvelius švęsti tyrinėjant savo miesto istoriją! Birželio 1-ąją vyks dvi nemokamos ekskursijos šeimoms Kaune.

Ekskursija “Senojo Kauno paslaptys” kvies paieškoti atskymų apie paslaptingą viduramžių miestą. Kaip Kauno pilis gynėsi nuo priešų kryžiuočių? Kur yra seniausi miesto namai? Kaip statyti gotikinį pastatą? O kokias bausmes miestelėnams skirdavo Rotušės teismas ir kuo pasižymėjo šiurpi budelio profesija? Atsakymų į šiuos ir kitus istorinius klausimus ekskursijoje ieškosime ne tik keliaudami senamiesčio gatvelėmis ir aikštėmis, tačiau ir atlikdami įvairias smagias užduotis!

Ekskursijos pradžia birželio 1 d. 12 val. (tikslus pradžios taškas bus praneštas užsiregistravusiems). Registracija baigta

Ekskursijoje “Tarpukario Kaune” kviesime šeimas tyrinėti įdomiausias ano laikotarpio aktualijas ir įvykius – bandysime tarpukario istoriją pamatyti, išgirsti ir net paragauti! Kaip atpažinti tarpukario architektūrą? Kokie patiekalai puikavosi ant stalo madingiausiame restorane? Kaip gimė Litas? Ekskursijoje laukia tikras istorijos detektyvas!

Ekskursijos pradžia birželio 1 d. 12 val. (tikslus pradžios taškas bus praneštas užsiregistravusiems). Registracija baigta

Taip pat tėveliai ir vaikai turės progą artimiau susipažinti su “Gatvės gyvos vaikams” organizuojamomis edukacinėmis dienos stovyklomis, kurios vyks:

🔍 liepos 8-12d.
🔍 rugpjūčio 5-9d.

Programa ir daugiau informacijos: bit.ly/2HZEqtl