„Gatvės gyvos“ kviečia į antrąją ekskursijų ciklo „Troleibusu per istoriją“ dalį! Šįkart riedėdami bočiumi „Škoda 9Tr“ iš arčiau pažvelgsime į Vilniaus vakarinių miegamųjų rajonų istoriją nuo Lazdynų iki Perkūnkiemio.
Kokios buvo rajonų projektuotojų vizijos? Kas liko taip ir neįgyvendinta? Kaip šioje miesto dalyje vystėsi transporto tinklas? Kur rasti išlikusius buvusių kaimų namus? Apie tai ir ne tik – ekskursijoje š. m. birželio 3 d.
Gidų pasakojimus papildys televizoriaus ekrane rodoma vaizdinė medžiaga.

Kelionės maršrutas: Eigulių st.–Laisvės pr.–Pašilaičių žiedas–Spaudos rūmai–Skalvių st. (ir atvirkščiai).

Kelionės-ekskursijos trukmė: ~1:00–1:20 val.

DĖMESIO! Organizuojamos iškart dvi analogiškos ekskursijos, kurios skirsis tik judėjimo kryptimi, todėl pirkdami bilietą pasirinkite tą, kurios susitikimo vieta ir laikas Jums patogesni.

1) Eigulių st.–Skalvių st.: birželio 3 d., pradžia 12:00 Eigulių stotelėje (Laisvės pr. prie Vilkpėdės žiedo).
2) Skalvių st.–Eigulių st.: birželio 3 d., pradžia 13:45 Skalvių stotelėje (Justiniškių g. pabaiga).
Kelionė-ekskursija ne žiedinė, jai pasibaigus grįžimu namo ar į pradinę susitikimo vietą turėsite pasirūpinti savarankiškai.

BILIETUS ĮSIGYTE GALITE ČIA.

Kiekvienam bilietą nusipirkusiam keleiviui garantuojama:

* sėdima vieta
* atminimo talonas, kurį kelionės metu galima (bet neprivaloma) pareigingai prakompostuoti
* fotografija su troleibusu.
Siekiant užtikrinti komfortą, stovimi bilietai neparduodami. Bilietas galioja vienai ekskursijai, t. y., važiavimui į vieną pusę. Nuolaidos netaikomos.

Po apmokėjimo į Jūsų el. paštą ateis patvirtinimas, tai reiškia, kad Jūs – jau ekskursijos dalyvių sąraše. Atvykstant tereikia atsinešti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Jeigu turite didelę grupę ir norite privačios ekskursijos troleibusu išskirtinai Jūsų įmonei ar draugų kolektyvui, susisiekite su mumis.

Kilus klausimams, skambinkite tel. 8 627 00 919 arba rašykite el. paštu info[eta]gatvesgyvos.lt.