fbpx

Orientavimosi žaidimai – įtraukianti pramoga, kurios metu išmėginsite savo gebėjimus orientuotis aplinkoje ir, be abejo, pajusite azartą varžydamiesi su kitais dalyviais! Mes, miesto kultūros mylėtojai, pasirūpinome, kad ne tik vykdytumėte įdomias užduotis, bet ir atrastumėte istorinius artefaktus, į kuriuos anksčiau tikriausiai niekada neatkreipėte dėmesio.

 

Prisijungti prie mūsų organizuojamų veiklų galite dviem būdais: sekdami viešai skelbiamų renginių kalendorių arba užsisakydami paslaugą savo kolektyvui privačiai.

 

Orientacinis žaidimas pagal privatų užsakymą – tai intelektuali pramoga, apie kurią verta pagalvoti jeigu:

  • ieškote originalios veiklos komandos formavimui (teambuilding)
  • rengiate įkurtuves ir norite, kad draugai susipažintų su Jūsų gyvenamu rajonu
  • rengiate asmeninę šventę ir svarstote, kaip originaliai kelioms valandoms užimti svečius
  • turite smalsų draugą, kurį labiau džiugina patirtys nei daiktai (turime ir dovanų kuponų).

Ką byloja senojo Vilniaus mūrai, gatvių grindinys ir simboliai, pasislėpę jo kiemeliuose? Šis žaidimas kviečia pažinti spalvingą žilosios sostinės istoriją atrandant mažas, tačiau reikšmingas detales. Esame tikri, kad net daugybę kartų nugludintose gatvėse pastebėsite tai, ko anksčiau niekada nesate matę!

 

Šis žaidimas – tai puiki proga pailsėti nuo technologijų ir ekranų. Jo metu nereikalingi jokie išmanieji įrenginiai, naudojami tik fiziniai daiktai. Kiekviena komanda gauna po krepšelį su užduočių knygele, įvairiais prietaisais, o viename punkte net turi išsiųsti tikrą popierinį laišką! Žaidimą moderuoja vedėjas.

 

Žaidimas galimas ne tik lietuvių, bet ir anglų kalba!

Beveik pusantro šimtmečio Naujamiestis buvo Vilniaus industrine šerdimi. Dūzgė staklės, riaumojo varikliai, tepalų kvapai maišėsi su šviežių bandelių aromatu. XXI-ajame amžiuje rajonas kitoks – daugelis fabrikų jau senokai užvertė paskutiniuosius savo istorijos puslapius ir užleido vietą moderniems loftams bei biurams. Vis dėlto proziški gamyklų pastatai liudija neįprastą Naujamiesčio praeitį.

 

Šis žaidimas – tai puiki proga pailsėti nuo technologijų ir ekranų. Jo metu nereikalingi jokie išmanieji įrenginiai, naudojami tik fiziniai daiktai. Kiekviena komanda gauna po krepšelį su užduočių knygele ir įvairiais prietaisais! Žaidimą moderuoja vedėjas.

Vilnius – miestas kuriame jau nuo seno gyvena ir susitinka daug tautų ir kultūrų. Kaip keitėsi tautinė miesto sudėtis per paskutinius kelis šimtus metų? Kokie skirtingų tautų ženklai išliko miesto gatvėse? Kokios kitų tautų asmenybės gyveno, kūrė ir prisidėjo prie miesto istorijos? Kviečiame leistis į žaidimą ir atrasti daugiakultūrio miesto istorijas.