Vyriausybės nutarimu leidus dirbti muziejams, galerijoms ir kitoms ekspozicinėms erdvėms, mūsų kuruojama Šaltojo karo slėptuvė „Automatika“ po ilgos pertraukos vėl atveria duris lankytojams.

Esant tam tikriems ribojimams, viešų ekskursijų su gidu organizuoti negalime, todėl kviečiame slėptuvę lankyti puikių atsiliepimų sulaukusiu „Atrask pats“ būdu.

„Atrask pats“ – tai ypatinga galimybė pažinti slėptuvės istoriją. Apsilankymo metu visas objektas rezervuojamas tik Jums – taigi, jokių pašalinių asmenų dalyvavimo, jokio kontakto! Atvykus į susitikimo vietą mūsų atstovas praveda instruktažą, įteikia prožektorius (viskas vyksta tamsoje), o tada jūs leidžiatės į savarankišką pažinimą. Klausydamiesi audiogido garso įrašo patys atidarinėjate duris, įjunginėjate įrenginius ir tyrinėjate eksponatus. Baigus savarankišką apsilankymą ir išėjus į lauką, mūsų atstovas atsako į iškilusius klausimus.

Bilietai: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/saltojo-karo-sleptuve-atrask-pats-cold-war-bunker-discover-it-yourself-d71f

Slėptuvė nuo šiol turi atskirus namus feisbuke: https://www.facebook.com/coldwarbunker

O visą informaciją apie šį objektą galite perskaityti www.sleptuve.lt

Iki susitikimo Naujamiesčio požemyje!