Gegužės savaitgaliais ir toliau kviečiame pažinti Vilniaus istorinį centrą žaidžiant. Du orientaciniai žaidimai „Vilniaus kodas – Pasaulio paveldas“ ir „Vilniaus tautų žemėlapis“ ves jus senamiesčio gatvelėmis, skverais ir kiemeliais, atskleis istorijas, kurios slypi architektūroje, meno kūriniuose, o gal pačių gatvių pavadinimuose.

✔️ Žaidžiama individualiomis grupelėmis, jums patogiu metu pasirinktą savaitgalį. 

Žaidimų metu, naudodamiesi išmaniuoju telefonu ir programėle, ieškosite punktų ir atliksite įvairias užduotis. Rekomenduojama šeimoms su vaikais, smalsiems ir žaisti nusiteikusiems suaugusiems. Patogu žaisti nedidelėmis grupelėmis – su šeimos nariais, artimaisiais, laikantis karantino sąlygų.

Žaidimo „Vilniaus kodas – Pasaulio paveldas“ maršrutas drieksis Vilniaus istorinio centro dalyje tarp Katedros, Bernardinų ir Vilniaus universiteto ansamblių. Pažinsite dalelę senamiesčio istorijos, architektūros, užčiuopsite skirtingų tautų paveldą, susipažinsite su Lietuvos vertybėmis, įtrauktomis į UNESCO nematerialaus kultūros paveldo sąrašą ir ne tik!

Žaisdami „Vilniaus tautų žemėlapis“ lankysitės kvartaluose abipus Vokiečių gatvės ir kiek tolėliau. Aplankysite žydų, vokiečių, rusų ir lenkų tautas menančias vietas. Gatvelėse ir kiemuose ieškosite asmenybėms atminti skirtų meno kūrinių, atkreipsite dėmesį į laiko aptrintus pastatų sienose ar grindinyje po kojomis paliktus ženklus.

DĖMESIO!

✔️ Žaidimui būtina turėti išmanųjį telefoną su interneto prieiga;
✔️ Įsigijus bilietą el. paštu sulauksite žaidimo instrukcijos su nurodymais, kokią programėlę turite atsisiųsti ir kaip pradėti žaidimą;
✔️ Žaidimas galios tik tą savaitgalį, kuriam įsigysite bilietą.