Senasis troleibusas trumpam sugrįžta į trasą! Kovo 25 d. ir balandžio 7 d. „Gatvės gyvos“ kviečia riedėti legendiniu „Škoda 9Tr“ ir susipažinti su Vilniaus transporto, pramonės, architektūros istorija, sužinoti, kuo ypatingi kelionės metu pravažiuojami tiltai, gatvės, gyvenamieji ir pramoniniai kvartalai. Gidų pasakojimus papildys televizoriaus ekrane rodoma vaizdinė medžiaga.

Kelionės maršrutas: 1-asis troleibusų parkas–Šilo tiltas–Žirmūnai–Žaliasis tiltas–Pylimo g.–Basanavičiaus g.–Savanorių pr.–Titnago g.

Kelionės-ekskursijos trukmė: ~1:15 val.

DĖMESIO! Organizuojamos iškart kelios analogiškos ekskursijos, kurios skirsis tik judėjimo kryptimi, todėl pirkdami bilietą pasirinkite tą, kurios susitikimo vieta ir laikas Jums patogesnė.

  1. 1-asis troleibusų parkas–Titnago g.: kovo 25 d., pradžia 12:00 Vilniaus 1-ajame troleibusų parke (Žolyno g. 15).
  2. Titnago g.–1-asis troleibusų parkas.: kovo 25 d., pradžia 13:45 „Titnago“ stotelėje (Titnago ir Jankiškių g. sankirta).
  3. 1-asis troleibusų parkas–Titnago g.: balandžio 7 d., pradžia 15:30 Vilniaus 1-ajame troleibusų parke (Žolyno g. 15).
  4. Titnago g.–1-asis troleibusų parkas.: balandžio 7 d., pradžia 17:00 „Titnago“ stotelėje (Titnago ir Jankiškių g. sankirta).

Kelionė-ekskursija ne žiedinė, jai pasibaigus grįžimu namo ar į pradinę susitikimo vietą turėsite pasirūpinti savarankiškai.

Kiekvienam bilietą nusipirkusiam keleiviui garantuojama:

  • sėdima vieta
  • atminimo talonas, kurį kelionės metu galima (bet neprivaloma) pareigingai prakompostuoti
  • fotografija su troleibusu.

Siekiant užtikrinti komfortą, stovimi bilietai neparduodami. Bilietas galioja vienai ekskursijai, t. y., važiavimui į vieną pusę. Nuolaidos netaikomos.

Bilietus įsigyti galite čia: www.gatvesgyvos.lt/kioskelis/produktas/troleibusu-per-istorija/

Jeigu norite privačios ekskursijos troleibusu išskirtinai Jūsų įmonei ar draugų kolektyvui, susisiekite su mumis tel. 8 627 00 919 arba info[eta]gatvesgyvos.lt.