Beveik pusantro šimtmečio Naujamiestis buvo Vilniaus industrine širdimi. Dūzgė staklės, riaumojo varikliai, tepalų kvapai maišėsi su šviežių bandelių aromatu. XXI-ajame amžiuje rajonas išgyveno negrįžtamus pokyčius – daugelis fabrikų užvertė paskutiniuosius savo istorijos puslapius ir užleido vietą moderniems loftams bei biurams. Vis dėlto šen bei ten stūksantys proziški gamyklų pastatai liudija neįprastą Naujamiesčio praeitį.

Šio žaidimo metu galėsite pasitikrinti savo orientavimosi aplinkoje gebėjimus, atrasti išlikusius originalius istorinius artefaktus, sužinoti apie juos intriguojančių detalių ir, žinoma, atlikti įdomias užduotis.

Šis žaidimas – tai puiki proga pailsėti nuo technologijų ir ekranų. Jo metu nereikalingi jokie išmanieji įrenginiai, naudojami tik fiziniai daiktai. Kiekviena komanda gauna po krepšelį su užduočių knygele ir įvairiais užduočių vykdymui reikalingais prietaisais. Žaidimą moderuoja vedėjas. Jam pasibaigus, aptariami rezultatai ir nugalėjusiai komandai įteikiamas simbolinis prizas.

Žaidimą galime surengti ir anglų kalba!

Viršelyje ir nuotraukų galerijoje panaudotos Artūro Žuko nuotraukos.

 

"*" indicates required fields

Informacija*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.