Tikriausiai ne kartą esate vaikštinėję pačiame Vilniaus centre įsikūrusioje gamtos oazėje – Bernardinų sode. Tačiau ar kada teko giliau pasidomėti šio ypatingo parko istorija? Nuo daržo iki puošniausio vasaros teatro – ši vieta išgyveno ne vieną stebinančią transformaciją.

Visoms grupėms sparčiai užsipildžius, rugsėjo 9 ir 17 d. skelbiame papildomas ekskursijas žinomiausio Vilniaus sodo takeliais!

Ekskursijos metu sugrįšime į XVI a., kai čia šeimininkavo bernardinų vienuoliai, pelkėtą vietovę pavertę sukultūrintu sodu su derlingais daržais – panagrinėsime jų atminimui įkurtas augalų ekspozicijas. Pažinsime XIX – XX a. parko ypatybes, kaip pasikeitė Vilnelės vaga, kokie dailūs pastatai ir renginiai anuomet traukė lankytojus. Na ir, žinoma, kaip parkas atrodė sovietmečiu? Prisiminsime, kur prieš pusšimtį metų augo palmė, o parko lankytojus nužvelgdavo Stalino skulptūra.

Ekskursijos susitikimo vieta: prie įėjimo į Bernardinų sodą iš Šv. Brunono Bonifaco g. (prie seniausio Vilniaus ąžuolo)

Trukmė: apie 1 val. 30 min.

BILIETAI: https://bit.ly/3joyAB7

Remiantis Vyriausybės sprendimu ekskursijos metu būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kt.)

Bilietus būtina įsigyti iš anksto, VIETOJE BILIETAI NEPARDUODAMI.