Kartu su vaikais atveriate dėžutę, o joje keisčiausi, rodos, vienas su kitu niekaip nesusiję daiktai. Randate ir nedidelę knygelę. Pirmame jos puslapyje – instrukcija. Pasirodo, turite viską pasiimti ir keliauti į senamiestį. Panašu, kad šeima ners į nuotykį!

Štai toks scenarijus laukia įsigijusių „Gatvės gyvos vaikams“ orientacinio žaidimo dėžutę. Tai puiki dovana smalsiems šeimos draugams, pasirinkimas mamai ir tėčiui rengiant turiningą gimtadienio šventę po atviru dangumi. O gal nereikia laukti jokios progos ir tiesiog įprastą savaitgalį leistis su vaikais į įtraukiančią senamiesčio pažinimo kelionę?

Žaidimo dėžutę sudaro:

  • Orientacinio žaidimo „Senojo Vilniaus paslaptys“ knygelė. Joje – nuorodos į 10 skirtingų sostinės senamiesčiui reikšmingų vietų, trumpa žaisminga informacija apie Vilniaus istoriją ir skirtingos sumanumo, pastabumo, aktyvaus veiksmo užduotys.
  • Įvairūs į istorines patirtis įtraukiantys daiktai: kunigaikščio laiškas, metras gynybinei sienai išmatuoti, kompasas kelionių krypčiai nustatyti, kaladėlės gotikinei sienai konstruoti…  Šie daiktai reikalingi atliekant orientacinio žaidimo užduotis. Tai žadina smalsumą ir suteikia papildomo smagumo! Dalis dėžutės daiktų vėliau gali būti pritaikomi namuose ar kituose vaikų žaidimuose.
  • Drobinis maišelis, kuris šeimoms pravers susidedant dėžutėje esančius atributus ir patogiai keliaujant į žaidimą.

Dėžutę galima įsigyti www.gatvesgyvos.lt/kioskelis