Kol viduje grupėms užsibūti nerekomenduojama, kviečiame vyresnius moksleivius ar suaugusiųjų kolektyvus pažinti Vilnių nedidelėmis grupelėmis žaidžiant orientacinius žaidimus. Tai ir fizinė mankšta, ir įdomi istorijos pamoka po atviru dangumi.

Pasiskirstę komandomis žaidimų metu, naudodamiesi išmaniuoju telefonu ir programėle, ieškosite punktų ir atliksite įvairias užduotis.

Žaidimo „Vilniaus kodas – Pasaulio paveldas maršrutas drieksis Vilniaus istorinio centro dalyje tarp Katedros, Bernardinų ir Vilniaus universiteto ansamblių. Pažinsite dalelę senamiesčio istorijos, architektūros, užčiuopsite skirtingų tautų paveldą, susipažinsite su Lietuvos vertybėmis, įtrauktomis į UNESCO nematerialaus kultūros paveldo sąrašą ir ne tik!

Žaisdami „Vilniaus tautų žemėlapislankysitės kvartaluose abipus Vokiečių gatvės ir kiek tolėliau. Aplankysite žydų, vokiečių, rusų ir lenkų tautas menančias vietas. Gatvelėse ir kiemuose ieškosite asmenybėms atminti skirtų meno kūrinių, atkreipsite dėmesį į laiko aptrintus pastatų sienose ar grindinyje po kojomis paliktus ženklus.

Norinčius žaisti be išmaniųjų technologijų, kviečiame rinktis literatūrinį orientacinį Adomo Mickevičiaus detektyvas. Kur gyveno, kūrė, o kur buvo įkalintas garsusis poetas? Šio žaidimo metu ieškosite A. Mickevičių menančių gatvelių, kiemų, meno inkliuzų, sužinosite įdomių detalių apie poeto gyvenimą ir kūrybą Vilniuje.

Orientacinių žaidimų kaina – 5 EUR dalyviui. Moksleivių grupės gali pasinaudoti „Kultūros pasu“, kurio veikla jau atnaujinta!

Data ir laikas derinami individualiai pagal grupės poreikius.

Kontaktai pasiteiravimui info@gatvesgyvos.lt, 862955155.