Pasirodė naujas mūsų ŽURNALO numeris! 📰

Prasidėjęs karas apsuko istoriją ratu – netikėtai vėl ėmėme galvoti apie požemines užuovėjas, žvalgytis į pamirštas sovietmečiu įrengtas slėptuves. Žurnalo puslapiuose pasakojame apie mūsų išsaugotą Šaltojo karo laikų slėptuvę ir istorijas, kurias čia galite surasti. Kol kas tai – nedidelis autentiškas muziejus po žeme. Tikimės, jog niekada neteks grįžti prie pirminės funkcijos.

Kai degina miesto karštis, ekskursija slėptuvėje tikrai atgaivina. Tačiau visi nors trumpam bėgame iš miesto – žurnalo puslapiuose kviečiame į Smiltynę! Nuostabi pačioje XX a. pradžioje pastatyta vila „Helena“ savo šeimininkės pastangomis atgauna tikrąjį epochų permainų sužalotą veidą.

Atostogaujančius Lietuvoje taip pat kviečiame neaplenkti mažo, tačiau ypatingo Šiluvos miestelio. Stebuklai ir gyvas pamaldumas, kurį pajausti galite apsupti muzikos Bažnyčių naktyse, žygiuodami gyvosios piligrimystės maršrutais ar tiesiog valandėlei sustodami sakralioje aikštėje tarp dviejų šventovių.

Žurnale rasite ir paskutinį mūsų vizualų pasakojimą vitražų tema – šį kartą apie pačius didžiausius, kuriuos išvysti, šalia kurių pabūti tikrai verta.

Popierinis žurnalas jau pasiekė beveik visas platinimo vietas, o elektroninį visad rasite mūsų tinklalapyje. Malonaus skaitymo!
SKAITYTI ŽURNALĄ