Į “Gatvės gyvos” ekskursijas kaskart susirenkantis didelis žmonių būrys įrodo, jog kultūros paveldo, savos istorijos pažinimas visuomenei yra tikrai aktualus. Džiaugiamės, jog mūsų idėją palaiko ir vertina ne tik smalsūs Vilniaus gyventojai, tačiau ir kultūros institucijos. Praėjus kiek daugiau nei pusmečiui nuo “Gatvės gyvos” veiklos pradžios, galime didžiuotis – Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija sutiko tapti projekto globėja ir savo kompetencijomis padėti organizacijai augti.

“Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija džiaugiasi VšĮ “Gatvės gyvos” įgyvendinama visuomenine veikla, kuri reikšmingai prisideda ugdydama visuomenės susidomėjimą kultūros paveldo sritimi bei skatina pilietiškumą, socialinę atsakomybę. Kompetentinga ir iniciatyvi komanda visada kokybiškai parengia informaciją apie Lietuvos kultūros paveldo istoriją bei dabarties aktualijas. Tad palaikome “Gatvės gyvos” veiklą ir tolesnius siekius plėtoti projektus kultūros ir švietimo srityje” – teigia Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos generalinė sekretorė Asta Junevičienė.

Džiaugiamės šiuo įvertinimu, kuris kartu atneša įsipareigojimą toliau aktyviai plėtoti gyvybę gatvėse. Tad jau netrukus – naujos idėjos, nauji maršrutai. Laukite naujienų!