Jei ieškote ką turiningo, smagaus ir saugaus (po atviru dangumi!) šį rudenį nuveikti kartu su savo komanda, kviečiame leistis į „Gatvės gyvos“ orientacinius žaidimus.

Naujausias mūsų pasiūlymas – žaidimas Naujamiestyje. Atlikdami įvairias užduotis susipažinsite su dalimi Vilniaus pramonės istorijos, atrasite įvairius istorinius reliktus, rajone esančius meno kūrinius, žvalgysitės su žiūronais ir ne tik! Žaidimas trunka apie 1.5 valandos. Jį galima derinti su ekskursija šaltojo karo laikų slėptuvėje, kurios metu pamatysite, kokiomis sąlygomis būtų tekę gyventi branduolinio karo atveju, pasimatuosite cheminės apsaugos kostiumą ir dujokaukę, savo rankomis paleisite vėdinimo įrenginius ir atidarysite kelis šimtus kilogramų sveriančias hermetiškas duris. Apsilankymas gali vykti ir „bekontakčiu“ būdu – slėptuvėje siūlome programą atrask pats, kurios metu lankytojus lydi audiogidas ir nedalyvauja jokie kiti pašaliniai asmenys.

Dėl platesnės informacijos ir užsakymo teirautis info@gatvesgyvos.lt, 862700919

Norinčius tyrinėti senamiesčio paslaptis, kviečiame leistis į kūrybiškus orientacinius žaidimus „Vilniaus kodas – Pasaulio paveldas“ ir „Vilniaus tautų žemėlapis“. Žaidimų metu, naudodamiesi išmaniuoju telefonu ir programėle, ieškosite punktų ir atliksite įvairias užduotis. Žaidimai nėra sudėtingi – tai smagus senamiesčio pažinimas, kuris suteiks pozityvių emocijų.

Žaidimo „Vilniaus kodas – Pasaulio paveldas“ maršrutas drieksis Vilniaus istorinio centro dalyje tarp Katedros, Bernardinų ir Vilniaus universiteto ansamblių. Pažinsite dalelę senamiesčio istorijos, architektūros, užčiuopsite skirtingų tautų paveldą, susipažinsite su Lietuvos vertybėmis, įtrauktomis į UNESCO nematerialaus kultūros paveldo sąrašą.

Žaisdami „Vilniaus tautų žemėlapį“ lankysitės kvartaluose abipus Vokiečių gatvės ir kiek tolėliau. Aplankysite žydų, vokiečių, rusų ir lenkų tautas menančias vietas. Gatvelėse ir kiemuose ieškosite asmenybėms atminti skirtų meno kūrinių, atkreipsite dėmesį į laiko aptrintus pastatų sienose ar grindinyje po kojomis paliktus ženklus.

Dėl platesnės informacijos ir užsakymo teirautis info@gatvesgyvos.lt, 862955155