fbpx

Gruodžio 9 d., sekmadienio popietę, kai miestas jau bus pasipuošęs šventinėmis nuotaikomis, kviečiame į kalėdinę ekskursiją ir šventinių atributų dirbtuvėles. 🎄

„Gatvės gyvos“ gidai tiek mažiems, tiek suaugusiems atskleis įdomiausias Kalėdų tradicijas, o Užupio meno inkubatoriaus kūrėja Vilija Kvieskaitė išmokys, kaip originaliai papuošti savo dovanėles 🎁.

Būtina iš anksto įsigyti bilietus internetiniame “Gatvės gyvos” kioskelyje https://goo.gl/bbyCrV

Apie ekskursiją: pasivaikščiojimas drieksis gražiausiai pasipuošusiomis Vilniaus senamiesčio aikštėmis, gatvelėmis ir kiemeliais. Susipažinsime su Šv. Kalėdų tradicijos istorija, kokios buvo senovinės eglutės bei kaip jas puošė mūsų senoliai, atrasime, kaip įvairios Vilniaus tautos švenčia Kalėdas, kaip šią šventę mini kitos pasaulio šalys ir dar daug kitų įdomybių. Ekskursija interaktyvi, laukia burtai, žaidimai.

Apie dirbtuvėles: užsiėmimas vyks Užupio menų inkubatoriuje (prie Vilnelės upės). Kartu su menininke gaminsite lino raižinio atspaudus ir pasiriktinai galėsite kurti atvirutes, dekoruoti dovanų popierių, korteles, nupinti nedidelį vainiką ir kitaip papuošti savo dovanas.

Norėtumėte kalėdinės programos tik savo šeimai, savo atžalų klasei ar draugų ratui? Priimami privatūs užsakymai, platesnė informacija www.gatvesgyvos.lt/kaledine-programa-5/

Kai miestas pasipuoš šventinėmis nuotaikomis, kviečiame į kalėdines ekskursijas ir šventinių atributų dirbtuvėles. “Gatvės gyvos”  gidai tiek mažiems, tiek suaugusiems atskleis įdomiausias Kalėdų tradicijas, o Užupio meno inkubatoriaus kūrėja Vilija Kvieskaitė išmokys, kaip originaliai papuošti savo dovanėles.

Apie ekskursiją: pasivaikščiojimas drieksis gražiausiai pasipuošusiomis Vilniaus senamiesčio aikštėmis, gatvelėmis ir kiemeliais. Susipažinsime su Šv. Kalėdų tradicijos istorija, kokios buvo senovinės eglutės bei kaip jas puošė mūsų senoliai, atrasime, kaip įvairios Vilniaus tautos švenčia Kalėdas, kaip šią šventę mini kitos pasaulio šalys ir dar daug kitų įdomybių. Ekskursija interaktyvi, laukia burtai, žaidimai.

Ekskursija rengiama tiek vaikams (nuo 7 metų), tiek suaugusiems. Turinys adaptuojamas pagal dalyvių amžių.

Trukmė: 1 val. vaikams, 1,5 val. suaugusiems.

Apie dirbtuvėles: užsiėmimas vyks Užupio menų inkubatoriuje (prie Vilnelės upės).

  • Vaikų grupės kartu su menininke lino raižinio atspaudukų pagalba kurs savo originalias atvirutes (3-4 atvirutės vienam dalyviui). Vieną gražiausią atvirlaiškį mažieji galės čia pat išsiųsti – apsilankysime Užupio informacijos centre, užantspauduosime savo linkėjimus ir išsiųsime juos magiškoje Užupio pašto dėžutėje.
  • Suaugusieji (ar šeimos) galės pasirikti kurti atvirutes, dekoruoti dovanų popierių, korteles, nupinti nedidelį vainiką ir kitaip papuošti savo dovanas.

Trukmė: 1 val.

Programa rengiama pagal individualius grupių užsakymus. Programos kaina: 

  • vaikų grupėms visos programos (ekskursija+dirbtuvės, 2 val.) kaina 10 EUR vaikui, mažiausia kaina grupei 150 EUR.
  • suaugusiųjų grupėms visos programos (ekskursija+dirbtuvės, 2,5 val.) kaina 15 EUR dalyviui, mažiausia kaina grupei 180 EUR.

Kontaktai užsakymui: viktorija@gatvesgyvos.lt, +37062955155.