fbpx

„Gatvės gyvos vaikams“ ieško koordinatoriaus!

Ieškome „Gatvės gyvos vaikams“  programos koordinatoriaus/-ės! Domitės istorijos, kultūros temomis, mylite darbą su vaikais ir esate kruopštus organizatorius? Tuomet lauksime Jūsų anketos! Siūlome darbą pilnu etatu, Vilniaus senamiestyje.

Kokio pobūdžio darbas laukia?

„Gatvės gyvos vaikams“ koordinatorius atsakingas už sklandų ekskursijų ir stovyklų vaikams organizavimą. Laukia pats įvairiausias darbas: dienos stovyklų programų sudarymas, stovyklų vadovų apmokymas, išvykų/edukacijų/maitinimo ir kt. organizavimas, bendravimas su tėveliais ir problemų sprendimas, taip pat ekskursijų vaikams administravimas Kultūros paso sistemoje, bendravimas su mokytojais, veiklų viešinimas ir kt.

Kokio žmogaus ieškome?

  • Turinčio patirties organizaciniame darbe (stovyklų organizavimo patirtis – privalumas)
  • Turinčio patirties darbe su vaikais (pedagoginis išsilavinimas – privalumas)
  • Turinčio puikius lietuvių ir anglų kalbų įgūdžius
  • Kūrybiško, gebančio rasti „gyvų“ būdų, kaip sudominti vaikus įvairiomis istorijos, kultūros temomis

 

Kokios darbo sąlygos ir atlygis?

Darbas pilnu etatu. Ši pozicija yra terminuota (preliminariai apie 2 m.). Planuojama darbo pradžia – 2023 m. kovo 1 d. Darbo vieta – Vilniaus senamiestyje, Labdarių g. (atsižvelgiant į situaciją galima darbą ofise derinti su nuotoliniu).  Atlyginimas priklausomai nuo turimos patirties  1350 – 1930 EUR (neatskaičius mokesčių). 

Kodėl vertėtų prisijungti? 

Jei Jūsų gyvenime kultūra, istorija, pasaulio pažinimas – svarbios temos, kartu su „Gatvės gyvos“ komanda laukia tikrai įdomus darbas. Nuolat plėsite savo akiratį, galėsite dalyvauti įvairiose ekskursijose, edukacijose. Dirbant „Gatvės gyvos vaikams“ koordinatoriumi susidursite su įvairiausiomis užduotimis – nuo kūrybinių tekstų rašymo iki skaičiavimų excel lentelėje. Tad jei monotoniškas darbas ne Jums, norite plėsti įgūdžius įvairiomis kryptimis, ši pozicija tikrai tai pasiūlys. Mūsų komanda nedidelė, draugiška ir lanksti – kiekvienas žmogus itin svarbus, tuo pačiu kiekvienas ant savo pečių neša didelę atsakomybę. Tad jei ieškote prasmingo darbo, kuriame svarbus Jūsų indėlis, pasikalbėkime!

Norint dalyvauti atrankoje, prašome iki sausio 13 d. užpildyti žemiau pateiktą anketą. Iškilus klausimams rašykite info[eta]gatvesgyvos.lt

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.