Domitės istorijos, kultūros temomis ir esate kruopštus organizatorius? Ieškome stovyklų ir ekskursijų vaikams koordinatoriaus. Siūlome darbą pilnu etatu, Vilniaus senamiestyje.

Kokio pobūdžio darbas laukia?

Koordinatorius bus atsakingas už sklandų ekskursijų ir stovyklų vaikams organizavimą. Laukia pats įvairiausias darbas: dienos stovyklų programų sudarymas, stovyklų vadovų apmokymas, išvykų/edukacijų/maitinimo ir kt. organizavimas, ekskursijų vaikams administravimas, bendravimas su mokytojais, tėvais.

Kokio žmogaus ieškome?

  • Turinčio bent dviejų metų praktinio darbo patirtį organizuojant, koordinuojant renginius (patirtis stovyklų organizavime – privalumas).
  • Gebančio vienu metu koordinuoti keletą renginių/projektų.
  • Gebančio greitai reaguoti ir priimti sprendimus neplanuotose situacijose.
  • Turinčio puikius lietuvių ir anglų kalbų įgūdžius.

Kokios darbo sąlygos ir atlygis?

  • Darbas pilnu etatu.
  • Planuojama darbo pradžia – 2023 m. birželio mėn.
  • Darbo vieta – Vilniaus senamiestyje, Labdarių g. (atsižvelgiant į situaciją, kai kuriais laikotarpiais galima darbą ofise derinti su nuotoliniu).
  • Atlyginimas priklausomai nuo turimos patirties  1735 – 2100 EUR (neatskaičius mokesčių).

Kodėl vertėtų prisijungti? 

Jei Jūsų gyvenime kultūra, istorija, pasaulio pažinimas – svarbios temos, kartu su „Gatvės gyvos“ komanda laukia tikrai įdomus darbas. Nuolat plėsite savo akiratį, galėsite dalyvauti įvairiose ekskursijose, edukacijose. Dirbant koordinatoriumi susidursite su įvairiausiomis užduotimis – nuo bendravimo su kultūros/meno kūrėjais iki skaičiavimų excel lentelėje. Tad jei monotoniškas darbas ne Jums – ši pozicija tikrai tokia. Mūsų komanda nedidelė, draugiška ir lanksti – kiekvienas žmogus itin svarbus, tuo pačiu kiekvienas ant savo pečių neša didelę atsakomybę. Tad jei ieškote prasmingo darbo, kuriame svarbus Jūsų indėlis, pasikalbėkime!

Jei susidomėjote, kviečiame užpildyti trumpą anketą.  Iškilus klausimams rašykite viktorija@gatvesgyvos.lt