Šį rugpjūtį vėl kartu su „Kristupo festivaliu“ kviečiame kitaip patirti Bernardinų sodą! Kviekvieną mėnesio trečiadienį čia, po atviru dangumi, vyks ekskursijos ir koncertai.

Rugpjūčio 4 d. rengiame ekskursiją patiems mažiausiems 3-6 metukų vaikams. Keliaudami miesto istorijų takeliais liesime, uostysime, klausysime, vaidinsime… Susipažinsime su Gediminu, Žygimantu Augustu, Barbora Radvilaite, Geležiniu vilku, taip pat ir mažiau žinomais Vilniaus personažais, vaiduokliais ir dvasiomis. Vaizduotę turime visi, ją reikia tik pažadinti!

Suaugusiems ekskursijos vyks rugpjūčio 11,18 ir 25 d. Ekskursijos metu sugrįšime į XVI a., kai čia šeimininkavo bernardinų vienuoliai, pelkėtą vietovę pavertę sukultūrintu sodu su derlingais daržais – panagrinėsime jų atminimui įkurtas augalų ekspozicijas. Pažinsime XIX – XX a. parko ypatybes, kaip pasikeitė Vilnelės vaga, kokie dailūs pastatai ir renginiai anuomet traukė lankytojus. Na ir, žinoma, kaip parkas atrodė sovietmečiu? Prisiminsime, kur prieš pusšimtį metų augo palmė, o parko lankytojus nužvelgdavo Stalino skulptūra.

Po ekskursijos laukia ypatingai malonus vakaro tęsinys – „Kristupo festivalis“ kviečia visus į gyvos muzikos koncertą! Visų ekskursijų datos suderintos su festivalio koncertų ciklu. Plačiau apie kiekvieną iš koncertų kristupofestivalis.lt/programa/