Šią liepą vėl įvyks ekskursijų ir muzikos jungtis – kartu su „Kristupo festivaliu“ kviečiame dalyvauti net 4 skirtingose ekskursijose, o vakarą pratęsti gyvos muzikos koncertuose!

Liepos 9 d. ekskursija Bernardinų sode. Jos metu sugrįšime į XVI a., kai čia šeimininkavo bernardinų vienuoliai, pelkėtą vietovę pavertę sukultūrintu sodu su derlingais daržais – panagrinėsime jų atminimui įkurtas augalų ekspozicijas. Pažinsime XIX – XX a. parko ypatybes, kaip pasikeitė Vilnelės vaga, kokie dailūs pastatai ir renginiai anuomet traukė lankytojus. Na ir, žinoma, kaip parkas atrodė sovietmečiu?

Liepos 10 d. ekskursija šeimoms „Pojūčių sodas“. Įvairius sodo kampelius tyrinėsime per patirtis – liesdami, uosdami, ragaudami, klausydamiesi. Magiškos gilės mums primins apie pačias seniausias vietovės istorijas, pažinę Bernardinų vienuolyno mūrus patys lipdysime savo plytas, užsukę į buvusį vienuolių sodą ragausime arbatos ir bandysime įspėti vaistažolių kvapus…

Liepos 11 d. su šeimomis žygiuose Vilnelės krantais! Upės kaimynystė tikrai ypatinga – nuo Užupio meno kūrinių iki Raudonosios knygos paukščių! Ilgiausias sostinės balkonas ir seniausias ąžuolas taip pat čia. Ir ne tik…

Liepos 31 d. ekskursija „Sakralus ir kintantis: Vilniaus vienuolynų paveldas“.Vilniaus senamiestyje nėra vietos, iš kurios nematytum bent vienos bažnyčios! Jų ištisi kvartalai ir bokštai ne tik formuoja išskirtinį Vilniaus veidą, tačiau lėmė ir miesto charakterį. Šio pasivaikščiojimo metu susipažinsime su vienuolynais, sakralinėmis erdvėmis, kurios keičia savo veidą, išgyveną transformaciją ir atsiveria miestui naujomis istorijomis.

Bilietus platina Paysera Tickets. Susitikime!