fbpx

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus (D.U.K.):

Kada numatoma artimiausia ekskursija?

Paprastai būsimas ekskursijas skelbiame 1–2 savaites prieš joms įvykstant, o išankstinio tvarkaraščio mėnesiui ar dar ilgesniam terminui į priekį neturime. Ar esamuoju laiku yra suplanuotų ekskursijų, visada galite pasitikrinti mūsų interneto svetainės skiltyje „Kalendorius“. Jeigu ten nėra nieko numatyta, sekite „Gatvės gyvos“ naujienų srautą ir laukite jų paskelbimo. Taip pat rekomenduojame užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį.

Jeigu Jums reikia ekskursijos konkrečiai datai, visada ją galite užsisakyti savo kolektyvui privačiai.

Nespėjau sudalyvauti ekskursijoje „X“. Ar šis maršrutas dar bus kartojamas?

Daugelį maršrutų laikui bėgant pakartojame (maždaug metų laikotarpyje), tačiau išankstinio tvarkaraščio neturime ir atsižvelgiame į esamas aplinkybes.

Kiek kainuoja dalyvavimas „Gatvės gyvos“ ekskursijoje?

Didelė dalis viešų „Gatvės gyvos“ ekskursijų yra nemokamos. Norintys jų pabaigoje gidui gali palikti arbatpinigių, plytelę šokolado, naminį pyragą ar tiesiog paspausti ranką. Tokį principą taikome, nes norime, kad pažinti miestą galėtų visi, nepriklausomai nuo jų materialinės gerovės, tačiau tuo pačiu galėtų palaikyti mūsų nedidelę įstaigą, kuri moka mokesčius, kuria turinį, išlaiko interneto svetainę ir kt.
Kita dalis viešų ekskursijų turi ribotą dalyvių kiekį, todėl į jas būtina įsigyti išankstinius bilietus.
Užsisakant privačias ekskursijas taikoma lanksti kainodara, kainyną rasite kiekvienos ekskursijos aprašyme.

Nusipirkau bilietą į ekskursiją, tačiau mano planai pasikeitė ir dalyvauti nebegaliu. Ar galiu susigrąžinti pinigus?

Jeigu įsigijote bilietą į „Gatvės gyvos“ organizuojamą ekskursiją ar kitą renginį, tačiau Jūsų planai pasikeitė, savo bilietą galite padovanoti ar perparduoti – jie nėra vardiniai.

Pinigus už įsigytus bilietus grąžiname tik tais atvejais, kai:

  • Renginys yra atšaukiamas;
  • Renginys yra perkeliamas, o naujai pasiūlyta data ar vieta Jums netinka.

Jeigu renginys vyksta lauke, o orų prognozės renginio dieną pranašauja ypač nepalankias sąlygas (pūgą, audrą, liūtį ar pan.), organizatorius visus dalyvius elektroniniu paštu informuoja apie renginio atšaukimą ar perkėlimą. Jeigu dalyviai negauna informacinio el. laiško, laikoma, kad oro sąlygos yra patenkinamos ir renginys įvyks.

Ar į ekskursijas reikia registruotis?

Į atviras nemokamas ekskursijas registruotis nereikia, nebent yra atskiras nurodymas tos ekskursijos aprašyme. Į mokamas ekskursijas registruojamasi automatiškai įsigijus bilietą.

Ką daryti, jei ekskursijos data ir laikas man netinkami, nenoriu dalyvauti viešame pasivaikščiojime arba ėjimo tempas bei krūvis man yra per didelis?

Pageidaujantys privataus pasivaikščiojimo jį gali užsisakyti atskirai. Datą, maršrutą ir kainą galima suderinti el. paštu info(eta)gatvesgyvos.lt. Taip pat rengiame mokamas ekskursijas, į kurias parduodami bilietai ir ribojamas dalyvių skaičius.

Kokia kalba vedamos ekskursijos?

Lietuvių. Dalis ekskursijų gali būti vedamos anglų, rusų, lenkų, prancūzų, ispanų kalbomis.

Kas veda ekskursijas? Ar tam yra leidimas?

Ekskursijas suaugusiems dažniausiai veda pagrindinis „Gatvės gyvos“ gidas Albertas Kazlauskas, kitais atvejais – ne mažiau šaunūs mūsų bičiuliai, su kuriais drauge kuriame originalius maršrutus.
Ekskursijas vaikams veda mūsų pasitikėjimą pelnę ir darbo su vaikais patirtį turintys gidai.

Ar į ekskursiją galima atsivesti šunį (ar kitą naminį gyvūną)?

Šunų bei kitų gyvūnų atsivesti nedraudžiame, tačiau jų šeimininkai privalo užtikrinti, jog augintiniai bus pakantūs galimai kitiems ekskursijoje dalyvausiantiems gyvūnams ir netrikdys pasakojimo.

Kiek laiko „gatvės bus gyvos“?

Projektas gyvuos tol, kol Jūs ir mes būsime kupini entuziazmo tyrinėti Vilnių.

Turiu kitą klausimą. Kur kreiptis?

Rašykite mums el. paštu info(eta)gatvesgyvos.lt arba skambinkite tel. 8 627 00 919.