Mūsų programėlė siūlo savarankiškai keliauti po Lietuvą ir ne tik pamatyti įstabias lankytinas vietas, bet ir pažinti jas klausantis įgarsintų pasakojimų. Maršrutai driekiasi tiek miestuose, tiek gamtinėse vietovėse – taigi, kiekvienam pagal skonį. Didžiąją dalį turinio kuria vietos gidai, puikiai išmanantys savo krašto istoriją ir jaučiantys, kas įdomiausia gali būti iš kito Lietuvos kampelio atvykusiam keliautojui. Maršrutai sudaryti įvairaus tipo judėjimo būdams: pėsčiomis, dviračiu, automobiliu.

Programėlė nėra statiška – žadame ją nuolat pildyti naujais maršrutais. Kviečiame sekti atnaujinimus, o taip pat siūlyti vietas, kurias norėtumėte aplankyti naudodamiesi mūsų aplikacija. Taip pat maloniai lauksime pastabų, susijusių su technine programėlės veikimo puse.

Nemokamą „Gatvės gyvos“ programėlę galite atsisiųsti „Google Play“ ir „App Store“ parduotuvėse.

„ANDROID“ OS VARTOTOJŲ, SUSIDURIANČIŲ SU „PERMISSION REQUEST DENIED“ KLAIDA, DĖMESIUI!

Su šiuo nesklandumu susiduria kai kurių telefonų su „Android“ OS vartotojai. Problemą ištaisysime kaip įmanoma greičiau, tačiau ją galite išspręsti rankiniu būdu pakeitę kelis nustatymus telefone – tereikės kelių mygtukų paspaudimų.

Žingsniai:

  1. Keliaukite į telefono nustatymus.
  2. Spauskite Vieta.
  3. Spauskite Programos leidimai.
  4. Pasirinkite Gatvės gyvos
  5. Pasirinkite Leisti tik naudojant programą

Paleiskite programėlę iš naujo – ji turėtų veikti! Jeigu programėlė vis vien sutrinka, susisiekite su mumis el. paštu nurodydami savo telefono modelį ir „Android“ operacinės sistemos versiją – stengsimės išsiaiškinti problemos priežastis.