Su džiugesiu skelbiame – atveriame duris į įspūdingą objektą, Šaltojo karo laikų civilinės gynybos slėptuvę! Tai 1975 m. iškilęs statinys, skirtas apsaugoti gyventojus atominio, biologinio, cheminio ar kito masinio naikinimo ginklo panaudojimo atveju.

Kadangi COVID-19 pandemija ir karantinas stipriai koreguoja planus, nusprendėme atidaryti šią vietą ne ekskursijomis su gyvu gidu, o su audiogidu. Į jį įdėjome daug širdies ir darbo, todėl neabejojame, kad apsilankymas paliks begalę įspūdžių. Beje, apsilankymai bus individualūs, pagal rezervuotą laiką, todėl ne tik galėsite mėgautis visišku privatumu tyrinėjant objektą, bet ir būsite ramūs dėl saugumo – Jūsų biliete nurodytu laiku slėptuvėje nebus jokių kitų pašalinių asmenų!

Bilietus į slėptuvę ir techninę informaciją, kaip viskas veikia, galite rasti sekdami šia nuoroda: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/ekskursija-saltojo-karo-sleptuveje-bunkeryje-automatika

Kažkada netolimoje ateityje viliamės laisvėjančio karantino režimo, o tada galėsime pakviesti ir į ekskursijas su gyvu gidu. Beje, jei turite subūrę savo nedidelį kolektyvą, sutarus dėl kai kurių saugumo niuansų, privačios ekskursijos įmanomos jau dabar, kviečiame susisiekti.