Iniciatyvos „8 minutė“ ir Gatvės gyvos” kvietė šeimas į teatralizuotą ekskursiją istoriniame Vilniaus senamiestyje.  Agnė Grigaliūnienė – „Nes pažinti savo gimtąjį miestą, istoriją,  savo kultūrą, kurioje gyvename yra svarbu kiekvienam”.

Žaislų parduotuvė vaikams „Children City Vilnius“ tęsia socialinę iniciatyvą „8 minutė“, kurios metu tėvai kviečiami praleisti daugiau kokybiško laiko su vaikais.

Vilniaus senamiestis nuo seno garsėja savo neįmintomis paslaptimis, tad šį kartą „8 minutė“ kartu su VšĮ „Gatvės gyvos” kvietė šeimas  atrasti paslaptingą ir spalvingą Vilniaus senamiestį.

DSC_0721

„Gyvas prisilietimas prie istorijos daug giliau įsirėžia tiek į suaugusiųjų, tiek į vaikų atmintį. Vien vadovėliai ir teorinės žinios negali atskleisti viso istorijos žavesio, o ir įprastas gido pasakojimas ekskursijose mažiesiems greitai pabosta. Todėl „Gatvės gyvos” siekia pateikti Lietuvos istoriją vaiko ritmu ir žvilgsniu: rengia kūrybines dienos stovyklas, kuria specialiai mažiesiems pritaikytas teatralizuotas ekskursijas, paremtas kūrybišku gido pasakojimu, žaidimais ir užduotimis. Mums svarbu istorija sudominti kiekvieną vaiką. Nesvarbu, kurią profesiją jie pasirinks užaugę – kiekvienas žmogus turi būti įkėptas savo šalies praeities, kad kurtų jos ateitį.” – teigia „Gatvės gyvos” vadovė Viktorija Bružaitė.

„Labai džiaugiuosi, kad Iniciatyva „8 minutė” auga ir yra pamilta  šeimų. Per pirmuosius gyvavimo metus iniciatyvos „8 minutė“ renginiuose sudalyvavo daugiau nei tūkstantis šeimų! Socialinė iniciatyva „8 minutė“ jau skaičiuoja antruosius savo gyvavimo metus ir rudenį grįžta su trenksmu. Šį kartą pradedame nuo ekskursijos po mūsų visų mylimą Vilnių.  Iniciatyvos esminė idėja – kokybiškas laikas kartu su vaikais mums svarbus – tad man labai džiugu.”– kalbėjo „Children City Vilnius“ įkūrėja ir iniciatyvos „8 minutė“ sumanytoja Agnė Grigaliūnienė.