Vasaros atostogų metu kviečiame vaikus į prasmingą, atradimų ir nuotykių kupiną pažintį su gamtos ir kultūros paveldo turtais. Dienos stovykloje „Planetos lobių sargybinis“ per įvairias ekskursijas, žygius, edukacines ir kūrybines veiklas tyrinėsime mus supančią aplinką ir mokysimės, kaip galime išsaugoti visa, kas mums brangu, kaip galime visi kartu darniai gyventi savo mieste, savo šalyje ir visoje planetoje!

Stovyklauti kviečiami 7-10 m. 

Stovykla įsikurs senamiestyje, Vilniaus g. 22 

Stovyklos trukmė: 5 d.d.

Stovyklos pamainos:

  • liepos 8-12 d.
  • rugpjūčio 5-9 d.

Stovyklos kaina: 110 eur (antram tos pačios šeimos vaikui taikoma 10 eur nuolaida)

Į kainą įskaičiuota:

  • vaiko priežiūra
  • programa, visi edukaciniai užsiėmimai
  • pietūs kavinėje (sriuba + karštas patiekalas)
  • pavakariai (įvairūs užkandžia, arbata)

Grupėje iki 20 vaikų, su kuriais dirbs du vadovai.

Pastaba: registracijai patvirtinti prašoma sumokėti 40 EUR avansinį mokestį. Mokestis sugrąžinamas vaiko ligos atveju.

Viešoji istaiga „Gatvės gyvos”
Įmonės kodas 304110600
A.s. Nr. LT977180300004700308
AB Šiauliu bankas, banko kodas 71800

DIENA STOVYKLOJE

7:45 – 09:00  Susibūrimas

09:00 – 10:00  Aktyvus laikas su stovyklos vadovais

10:00 – 11:30  Edukacija/ekskursija/ kūrybiniai užsiėmimai

11:30 – 12:30  Pietūs kavinėje

12:30 – 16:00  Edukacija/ekskursija/ kūrybiniai užsiėmimai

16:00 – 16:30  Pavakariai

16:30 – 17:00  Dienos aptarimas, įgytų žinių įtvirtinimas

17:00 – 18:00  Programos pabaiga

PROGRAMA

*Programa yra preliminari ir bus tikslinama. Galutinė programa tėveliams bus atsiunčiama likus savaitei iki stovyklos pradžios.

 

1-oji diena/ Maisto kelionė

Iš kur pas mus atkeliavo įvairūs vaisiai ir daržovės? Susipažinsime su maisto kelio istorija, kaip šiandieną mūsų mėgstami produktai atkeliauja iki parduotuvės lentynos  ir kaip pasirinkti planetai draugiškesnį! Taip pat patys įsikursime savo daržiuką ir visos stovyklos metu jį stebėsime, rūpinsimės, auginsime.

 

2-oji diena/ Gamtos planetoje

Gamtos pasaulis toks paslaptingas, o kartu ir toks trapus.. Susipažinsime, ką svarbaus nuveikė garsus gamtininkas Tadas Ivanauskas, jo vardo muziejuje iš arčiau pažinsime žvėrelių gyvensenos paslaptis. Vėliau keliausime į gamtą, tęsime pažintį ir draugystę su įvairiais augalais ir medžiais, o atlikę visas užduotis žaisime ir piknikausime!

 

3-oji diena/ Vėjo ir saulės galios

Įvairiai veiklai mums būtina energija – aiškinsimės, kaip ją gauti iš pačios gamtos draugiškais būdais. Vėliau ir patys pasitelksime vėjo galią smagiam laikui gamtoje – gaminsime ir danguje šokdinsime savo aitvarus bei vėjo malūnėlius!

 

4-oji diena/ Eko-dizaineris

Pasaulyje kasdien pagaminama daugybė daiktų,  o tai sukelia daug taršos mūsų planetai. Tačiau galime jai padėti! Narpliosime pakuočių ir rūšiavimo pinkles, mokysimės, kaip galime perdirbti ir antrą kartą panaudoti įvairias medžiagas. Vėliau tapsime dizaineriais ir patys kursime savo eko žaislus!

 

5-oji diena / Miesto paveldo lobiai

Mieste mus supa vertingi pastatai, kuriuos būtina pažinti, saugoti, atnaujinti. Keliausime susipažinti su miesto archeologų darbu, pažiūrėti, kaip vyksta tikri tyrimai, o vėliau ir patys išbandysime save ieškodami pasislėpusių lobių!

VADOVAI

Reda Vaivadaitė

Pedagogė, teatro mokytoja ir režisierė, kartu kvalifikuota gidė, su “Gatvės gyvos vaikams” dirba jau ne vienerius metus. Stažavosi stovyklose užsienio šalyse, nuolat dirba įvairiuose projektuose vaikams ir jaunimui.

Živilė Simutytė

Istorikė, pedagogė, “Gatvės gyvos vaikams” stovyklų vadove dirba jau trečius metus, dėsto istoriją gimnazijoje ir nuolat dirba su vaikais įvairiuose kultūros projektuose.

KONTAKTAI

viktorija[eta]gatvesgyvos.lt

+37062955155