fbpx
orientaciniai

Orientaciniai žaidimai – žaismingas, įtraukiantis būdas pažinti aplinką, tyrinėti reikšmingus miesto objektus bei istorijas!

 

Orientacinių žaidimų dalyvių laukia netikėtos užduotys, varžybų azartas, aktyvus laikas lauke ir smagi komandinė atmosfera.

 

Orientacinius žaidimus moksleiviams taip pat galima užsisakyti „Kultūros paso“ sistemoje!

Kontaktai:

info[eta]gatvesgyvos.lt

+370 64618315

Teirautis dėl užsakymo

  -VILNIUS-

  -KAUNAS-

  – VILNIUS –

  Kas ir kada įkūrė Vilnių? Ką ypatingo slepia Vilniaus universiteto biblioteka? O kaip pastatyti gotikinį pastatą? Žaidimas ves vaikus senamiesčio aikštėmis ir gatvelėmis, įtrauks į smagias užduotis ir atvers senojo Vilniaus paslaptis! Žaidime naudojami įvairūs į istorines patirtis įtraukiantys daiktai ir užduočių knygelė.

  Vilnius – UNESCO Pasaulio paveldo vietovė. Tačiau ar tikrai žinome, kas slepiasi po šiuo pavadinimu, kodėl sostinės senamiestis yra pripažintas viso pasaulio vertybe? Kviečiame moksleivius leistis į azartišką žaidimą ir atrasti senojo miesto istoriją per įvairius architektūros, kultūros, istorijos ženklus!

  Vilnius – miestas kuriame jau nuo seno gyvena ir susitinka daug tautų ir kultūrų. Kokie skirtingų tautų ženklai išliko miesto gatvėse? Kokios  kitų tautų asmenybės gyveno, kūrė ir prisidėjo prie miesto istorijos? Atsakymų ieškosime per aktyvų pažinimą, užduotis ir žaidimus.

  1,5 val.

  Nuo 7 klasės

  Kur gyveno, kūrė, o kur buvo įkalintas garsusis poetas? Daugybė įdomių detalių apie A. Mickevičiaus pėdsakus Vilniaus senamiestyje atsiskleis šio orientacinio žaidimo metu.

  1,5 val.

  Nuo 7 klasės

  Gedimino prospektas – reprezentacinė miesto gatvė XIX, XX ir XXI amžiaus Vilniuje. Čia vis kitokį įspaudą palikti norėjo kiekviena miestą kontroliavusi valdžia – caro, vokiečių, lenkų, komunistų, lietuvių… Ar pavyks pastebėti iškalbingas istorijos detales pastatų sienose, gatvių grindinyje, kiemuose ir skersgatviuose?

  1,45 val.

  9-12 klasių moksleiviams

  Beveik pusantro šimtmečio Naujamiestis buvo Vilniaus industrine šerdimi. Dūzgė staklės, riaumojo varikliai, tepalų kvapai maišėsi su šviežių bandelių aromatu. XXI-ajame amžiuje rajonas kitoks – daugelis fabrikų jau senokai užvertė paskutiniuosius savo istorijos puslapius ir užleido vietą moderniems loftams bei biurams. Vis dėlto proziški gamyklų pastatai liudija neįprastą Naujamiesčio praeitį.

  2 val.

  10-12 klasių moksleiviams

  Ką byloja senojo Vilniaus mūrai, gatvių grindinys ir simboliai, pasislėpę jo kiemeliuose? Žaidimas kviečia pažinti spalvingą žilosios sostinės istoriją atrandant mažas, tačiau reikšmingas detales!

  – KAUNAS –

  1,5 val.

  Nuo 7 klasės

  Kokios tautos gyveno, dirbo ir kūrė Kaune? Kur jie meldėsi, kuo prekiavo, ką valgė? Kuo žydų, lenkų, vokiečių ar totorių paveldas svarbus mums šiandieną? Kviečiame moksleivius visų atsakymų ieškoti orientaciniame žaidime ir leistis į gyvą pažintį su daugiakultūrio miesto gyventojais.

  1,5 val.

  Nuo 6 klasės

  Ar žinojote, kad Kaunas yra laikomas gyvu muziejumi su daugiau nei 6000 modernizmo architektūros objektų po atviru dangumi? Kviečiame jį aplankyti ir leistis į azartišką orientacinį žaidimą – moksleiviai ugdys pastabumo ir bendradarbiavimo gebėjimus, atliks įvairias užduotis, susipažins su pagrindiniais modernizmo akcentais ir aplankys įdomiausias gatveles bei slapčiausius skersgatvius!