fbpx

NUOTOLINĖS EDUKACIJOS

Kviečiame vaikus pakeliauti po Vilnių ar Kauną neišvykstant iš savo klasės ar namų!

 

Žaismingose nuotolinėse ekskursijose vaikai kartu su gide virtualiai aplanko senamiesčių aikštes ir gatveles,  įsitraukia į įvairias istorines užduotis, susipažįsta su architektūros stiliais ir įvairiausiomis senojo miesto paslaptimis.

 

Edukatorės su vaikais bendrauja „gyvai“ – susitikimas vyksta sutartu laiku. Edukacijos gali vykti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

 

Vyresniems moksleiviams (10-12 klasėms) skirtos paskaitos supažindina su įdomiąją Vilniaus rajonų ir pramonės istorija.

 

Užsiėmimus galima užsisakyti ir Kultūros pase.

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktai:

info[eta]gatvesgyvos.lt

+370 64618315

Teirautis dėl užsakymo

  45 min.

  1– 5 klasių moksleiviams

  Kas ir kada įkūrė Vilnių? Ką ypatingo slepia Vilniaus universiteto biblioteka? O kaip pastatyti gotikinį pastatą? Žaisminga nuotolinė ekskursija vaikus supažindins su įdomiausiais istorinio Vilniaus akcentais, pakvies pasukti galvas atsakant į klausimus ir atliekant užduotis!

  45 min.

  1– 4 klasių moksleiviams

  Kodėl Kauno pilies liko tiek nedaug? Kaip pačiam pastatyti gotikinį pastatą? Kokias istorijas slepia išraiškingas Perkūno namas? Žaisminga nuotolinė edukacija vaikus pakvies į pažintį su įdomiausiomis senojo Kauno paslaptimis!

  Kaip per amžius augo Vilnius – kas padiktavo tokias jo plėtros kryptis? Kaip buvę kaimai virto naujais miegamaisiais rajonais? Iš kur atsirado jų pavadinimai? Kaip ir kur buvo gaminamos blokinių namų plokštės?

  Apie kuriuos Vilniuje pagamintus daiktus žinojo kiekvienas miestietis, o kurie buvo laikomi paslaptyje po devyniais užraktais? Kur veikė pirmasis sostinės šokolado fabrikas ir kur buvo pagamintas pirmasis lietuviškas kompiuteris?