fbpx

„KELIAUTOJŲ KLASĖS“ PASAS PRADINUKAMS

DALYVAUKITE „GATVĖS GYVOS VAIKAMS“ VEIKLOSE 

Kviečiame klases į kūrybiškas ekskursijas – susipažinkite su įdomiausiomis senojo miesto istorijomis bei legendomis, tyrinėkite slapčiausias senamiesčio gatveles ir kiemelius, pažinkite Bernardinų sodo gamtą, išmokite pūsti milžiniškus muilo burbulus…!

 

RINKITE ANTSPAUDUS 

Už kiekvieną aplankytą ekskursiją gaukite po antspaudą. Antspaudams surinkti turite metus!

 

EKSKURSIJOJE DALYVAUKITE NEMOKAMAI

Surinkite keturis antspaudus ir kitą ekskursiją padovanosime! Surinkę visus antspaudus, kreipkitės – info@gatvesgyvos.lt

 

 

„Keliautojų klasės“ pasą parsisiųskite ČIA!

Pasas yra skirtas vienai klasei, juo dalintis skirtingoms klasėms negalima. 

 

 

Ekskursijas galima užsakyti ir „Kultūros paso“ sistemoje.

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktai:

info[eta]gatvesgyvos.lt

+370 64618315

Teirautis dėl užsakymo

  KELETAS PASIŪLYMŲ PRADINUKAMS

  Daugiau pasiūlymų rasite skiltyje vaikams 

  1 val.

  6-9 m. vaikams

  Kur vaikštinėja kunigaikščio Žygimanto Augusto vėlė ? Kur slepiasi baisusis Baziliskas? Vilnius apipintas magiškomis istorijomis, kurių skrynią atversime!

  1 val.

  6-9 m. vaikams

  Už Vilnelės upės teka kitoks, meno ir netikėtumų kupinas gyvenimas, juk Užupis – visai kita Respublika! Leisimės ją pažinti: įžengę į teritoriją visi gausime antspaudą,  išsiaiškinsime, ką reiškia Užupio herbas, pakalbinsime ant kranto tyliai rymančią undinėlę…

  1 val.

  6-10 m. vaikams

  Kūrybiškų užduočių, žaidimų metu susipažinsime su žymiausiomis Lietuvos istorijos asmenybėmis! Sekdami bastūno Radvilos Našlaitėlio, Šv. Kristoforo,  Lazdynų Pelėdos ir kitų narsuolių pėdomis semsimės drąsos ir įkvėpimo.

  1 val.

  7-10 m. vaikams

  Kur anksčiau tekėjo Vilnelė? Iš kur atsirado siaurų senamiesčio gatvelių pavadinimai? O kaip pastatyti gotikinį pastatą? Ekskursija vaikus supažindins su įdomiausiais istorinio Vilniaus akcentais.