fbpx
Gimtadienis po atviru dangumi tyrinėjant senamiesčio gatvelių paslaptis!

Senamiestis apipintas įdomiausiomis istorijomis, kurių skrynią atversime! Gimtadieninės ekskursijos metu skirtingus amžius menantys senamiesčio pastatai taps šventės dekoracijomis, o skulptūrose įamžinti herojai – garbingais svečiais, pasakojančiais netikėčiausias istorijas…

 

Ką veiksime ekskursijos metu?

Ekskursijoje susipažinsime su svarbiausiais senojo miesto objektais, tyrinėsime slapčiausias senamiesčio gatveles ir kiemelius, o pasitelkę garsus, kvapus, skonius bei įtraukiančius žaidimus, pažinsime miesto architektūros ir kultūros turtus! Jubiliatų laukia staigmenos, linkėjimai, lobio paieškos bei netikėtos užduotys!

 

Kodėl verta gimtadieniui pasirinkti ekskursiją?

Ekskursija – aktyvus pasaulio pažinimo būdas, lavinantis kūrybiškumą, pastabumą, įtraukiantis į gyvą miesto ir kultūros tyrinėjimą.

Kūrybiškų užduočių, žaidimų ir patirčių metu geriau pažįstama aplinka, kurioje gyvename, todėl miestas ir įvairūs paveldo objektai vaikams taps geriau pažįstamais, artimesniais ir labiau vertinamais.

Saugumas – šventė gryname ore, mažose grupelėse, tik su savo artimaisiais!

 

Toliau pateikiame tik dalį ekskursijų, labiausiai tinkančių turiningai gimtadienio šventei. Daugiau pasiūlymų galite rasti čia!

 

Kontaktai:

info[eta]gatvesgyvos.lt

+370 64618315

Kaina

Įprastinė ekskursijų ir edukacijų kaina – 4-5 EUR vaikui. Gimtadienio šventei taikomas papildomas 5 EUR mokestis, skirtas jubiliato dovanėlei.

 

Teirautis dėl užsakymo

-VILNIUS-

-KAUNAS-

– GIMTADIENIS VILNIUJE –

1 val.

6-10 m. vaikams

Kūrybiškų užduočių, žaidimų metu susipažinsime su žymiausiomis Lietuvos istorijos asmenybėmis! Sekdami bastūno Radvilos Našlaitėlio, Vilniaus miesto globėjo Šv. Kristoforo, visuomenininko C. Šabado ir Lazdynų Pelėdos pėdomis, semsimės drąsos įvairiems žygiams –  įkvėpimo kurti, būti savimi, užstoti silpnuosius, leistis į nežinomus kraštus!

1,5 val.

7–13 m. vaikams

Kur stovėjo senojo miesto vartai? Kodėl išnyko kai kurios gatvelės ir kaip dabar jas pastebėti? Kokius atspaudus viduramžių pastatų plytose paliko senieji meistrai? Ieškosime dingusio, o gal kur nors už kampo pasislėpusio senojo miesto.

1,5 val.

7–12 m. vaikams

Edukacijos metu trumpam tapsime gamtininkais ir žaidimų bei užduočių pagalba tyrinėsime Bernardinų sodo erdves.

45 min.

Įvairaus amžiaus vaikai, šeimos

Kada atsirado muilo burbulai? Kodėl jie taip žavi ne tik fizikus, bet ir dailininkus? Edukacijoje sužinosite daugybę smagių istorijų ir išmoksite pūsti milžiniškus muilo burbulus! Kas žino, gal kartu sumušime pasaulio rekordą išpūtę didžiausią?

*Edukacija gali vykti šiltuoju metų laiku atvirose erdvėse – parkuose, skveruose.

Vilnius – UNESCO Pasaulio paveldo vietovė. Tačiau ar tikrai žinome, kas slepiasi po šiuo pavadinimu, kodėl sostinės senamiestis yra pripažintas viso pasaulio vertybe? Kviečiame vaikus leistis į azartišką žaidimą ir atrasti senojo miesto istoriją per įvairius architektūros, kultūros, istorijos ženklus!

 

*Orientacinio žaidimo metu komandoms būtina turėti išmaniuosius telefonus. Žaidimo metu vaikai skirstomi į grupes ir savarankiškai keliauja po senamiestį ieškodami žaidimo punktų.

– GIMTADIENIS KAUNE –

1 val.

7–10 m. vaikams

Kūrybiškoje ekskursijoje vaikščiosime po viduramžių Kauną – kai ką įsivaizduosime, kai ką paliesime ar net paragausime… Kodėl Kauno pilies liko tiek nedaug?  Kur anksčiau atkeliaudavo pašto siuntos ir kas jas atgabendavo? Su kokia problema kiekvieną pavasarį susidurdavo kauniečiai?