fbpx
Gimtadienis po atviru dangumi tyrinėjant senamiesčio gatvelių paslaptis!

Senamiestis apipintas įdomiausiomis istorijomis, kurių skrynią atversime! Gimtadieninės ekskursijos metu skirtingus amžius menantys senamiesčio pastatai taps šventės dekoracijomis, o skulptūrose įamžinti herojai – garbingais svečiais, pasakojančiais netikėčiausias istorijas…

 

Ką veiksime ekskursijos metu?

Ekskursijoje, priklausomai nuo pasirinktos temos, susipažinsime su svarbiais senojo miesto objektais, tyrinėsime slapčiausias senamiesčio gatveles ir kiemelius, o pasitelkę garsus, kvapus, skonius bei įtraukiančius žaidimus, pažinsime miesto architektūros ir kultūros turtus! Jubiliatų laukia lobio paieškos, ypatingi linkėjimai.

 

Kodėl verta gimtadieniui pasirinkti ekskursiją?

Ekskursija – tai turininga ir aktyvi šventės forma, lavinanti vaikų kūrybiškumą, pastabumą, įtraukianti į gyvą kultūros tyrinėjimą.

Saugumas – šventė gryname ore, mažose grupelėse, tik su savo artimaisiais!

 

Toliau pateikiame tik dalį ekskursijų, labiausiai tinkančių turiningai gimtadienio šventei. Daugiau pasiūlymų galite rasti čia!

 

Kontaktai:

info[eta]gatvesgyvos.lt

+370 64618315

Kaina

Įprastinė ekskursijų ir edukacijų kaina – 5-6 EUR vaikui. Gimtadienio šventei taikomas papildomas 10 EUR mokestis, skirtas jubiliato dovanėlei.

Teirautis dėl užsakymo

  -VILNIUS-

  -KAUNAS-

  – GIMTADIENIS VILNIUJE –

  1 val.

  6-9 m. vaikams

  Kur vaikštinėja kunigaikščio Žygimanto Augusto vėlė ? Kur slepiasi baisusis Baziliskas? Vilnius apipintas magiškomis istorijomis, kurių skrynią atversime!

  1 val.

  6-10 m. vaikams

  Kūrybiškų užduočių, žaidimų metu susipažinsime su žymiausiomis Lietuvos istorijos asmenybėmis! Sekdami bastūno Radvilos Našlaitėlio, Šv. Kristoforo,  Lazdynų Pelėdos ir kitų narsuolių pėdomis semsimės drąsos ir įkvėpimo.

  1,5 val.

  7–12 m. vaikams

  Kur stovėjo senojo miesto vartai? Kodėl išnyko kai kurios gatvelės ir kaip dabar jas pastebėti? Kokius atspaudus viduramžių pastatų plytose paliko senieji meistrai? Ieškosime dingusio, o gal kur nors už kampo pasislėpusio senojo miesto.

  1,5 val.

  7–12 m. vaikams

  Šiltuoju metų laiku

  Mažiesiems vilniečiams Bernardinų sodas – viena mėgstamiausių žaidimų vietų. Tačiau ar kada teko susipažinti su šio ypatingo parko istorija, augalais ir medžiais? Edukacijos metu trumpam tapsime gamtininkais ir žaidimų bei užduočių pagalba tyrinėsime Bernardinų sodo erdves.

  45 min.

  Įvairaus amžiaus vaikai, šeimos

  Šiltuoju metų laiku

  Kada atsirado muilo burbulai? Kodėl jie taip žavi ne tik fizikus, bet ir dailininkus? Edukacijoje sužinosite daugybę smagių istorijų ir išmoksite pūsti milžiniškus muilo burbulus! Kas žino, gal kartu sumušime pasaulio rekordą išpūtę didžiausią?

  – GIMTADIENIS KAUNE –

  1 val.

  7–10 m. vaikams

  Kūrybiškoje ekskursijoje vaikščiosime po viduramžių Kauną – kai ką įsivaizduosime, kai ką paliesime ar net paragausime… Kodėl Kauno pilies liko tiek nedaug?  Kur anksčiau atkeliaudavo pašto siuntos ir kas jas atgabendavo? Su kokia problema kiekvieną pavasarį susidurdavo kauniečiai?

  1,5 val.

  10–13 m. vaikams

  Ekskursijoje atsiskleis įdomiausios dingusio, o gal kur nors už kampo pasislėpusio, senojo miesto istorijos. Sužinosime, kaip amžių tėkmėje keitėsi miestas, kodėl išnyko kai kurios gatvelės ir pastatai, kokias paslaptis slepia kultūrinis miesto sluoksnis… Šias istorines minkles bandysime įminti uosdami, ragaudami ir žaisdami!