fbpx

Norėtumėte pažinti mėgstamiausio Vilniaus sodo istorijos ir gamtos paslaptis? O gal surengti didžiulių muilo burbulų lenktynes? Kviečiame išbandyti vaikams ir visai šeimai pritaikytas kūrybiškas edukacijas!

 

Visų edukacijų trukmę galima derinti pagal grupės poreikius.

 

Kontaktai:

info[eta]gatvesgyvos.lt

+370 64618315

Teirautis dėl užsakymo

  1,5 val.

  1– 4 klasių moksleiviams, šeimoms

  Šiltuoju metų laiku

  Mažiesiems vilniečiams Bernardinų sodas – viena mėgstamiausių žaidimų vietų. Tačiau ar kada teko susipažinti su šio ypatingo parko istorija, augalais ir medžiais? Edukacijos metu trumpam tapsime gamtininkais ir žaidimų bei užduočių pagalba tyrinėsime Bernardinų sodo erdves.

  Paneriai – pati didžiausia Vilniaus miesto seniūnija pagal plotą, tačiau mažiausia pagal gyventojų skaičių, todėl čionai slypinčius istorijos turtus yra pažinusi tik labai siaura smalsuolių grupė! Į objektų sąrašą patenka vienas įspūdingiausių Lietuvoje technikos paminklų Panerių geležinkelio tunelis, medinėmis vilomis užstatyta prieškario miesto-sodo tipo gyvenvietė, senasis akmeninis Vilniaus–Kauno kelias, Antrojo pasaulinio karo įvykius menantis Panerių memorialas, 1831 m. sukilimo mūšio vieta ir ne tik…

  45 min.

  Įvairaus amžiaus moksleiviams, šeimoms

  Šiltuoju metų laiku

  Kada atsirado muilo burbulai? Kodėl jie taip žavi ne tik fizikus, bet ir dailininkus? Edukacijoje sužinosite daugybę smagių istorijų ir išmoksite pūsti milžiniškus muilo burbulus!