Gyvas prisilietimas prie istorijos, architektūros ir meno visapusiškai ugdo vaikus, dovanoja jiems neišdildomas patirtis ir skatina domėtis savo šalies (ir viso pasaulio!) kultūra. Keliauti ne tik po tolimus kraštus, tačiau ir po savo artimiausią aplinką mažiesiems būtina, tačiau įprastas gido pasakojimas ekskursijose jiems greitai pabosta. Todėl mes plėtojame atskirus kultūros edukacijos projektus, pritaikytus specialiai vaikams.
Rengiame istorines-kultūrines dienos stovyklas, kurių programose integruotos ekskursijos, apsilankymai kultūros paveldo objektuose, įvairūs edukaciniai užsiėmimai, degustacijos, susitikimai su įdomiais žmonėmis ir kt.
Taip pat kuriame specialiai vaikams pritaikytas ekskursijas, kuriose gido pasakojimą papildo įvairios užduotys, žaidimai ir kiti interaktyvūs elementai.
Mūsų komanda – jauni motyvuoti gidai-pedagogai, įgiję išsilavinimą istorijos, kultūros srityse.

SUSISIEKIME

+370 62955155

info[eta]gatvesgyvos.lt

UŽSISAKYKITE NAUJIENLAIŠKĮ

ATSILIEPIMAI

  Dėkoju nuostabiems vadovams Deinorai ir Baliui už energiją, kantrybę ir įdomias veiklas stovyklos metu. Dukra kiekvieną vakarą laukė rytojaus norėdama vėl būti stovykloje. Ačiū 🙂

  thumb Loreta Muraliene
  2/25/2019

  Lankėme savaitę, ir mums buvo per maža! Nekantriai laukiame ir tikimės rudens ar žiemos stovyklos bei būtinai apsilankysime ir kitą vasarą. Stovykla sužavėjo neįprasta programa ir nuolatiniu vaikų sudominimu, užimtumu -dukra grįžo tiek pamačiusi, ir sužinojusi, noriai dalijosi ir pasakojo visiems aplink. Pasirinktas sunkesnis kelias per edukaciją tikrai pasiteisino!

  thumb Aušra Norvaišaitė Simonavičienė
  8/07/2018

  5 star review  Matant laimingus ir žingeidžius vaikų veidus pasidaro ramiau dėl Lietuvos ateities 🙂 daugiau tokių iniciatyvų!

  thumb Viltare Ryčkovienė
  5/05/2017
MES SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

6 dienas prieš

gatvės gyvos vaikams

Stovykla "Ekspedicija į teatro ir kino planetą" viena iš labiausiai vaikų mylimų programų 🎭 📽️ Jau dvi žiemas Vilniuje kvietėme vaikus kurti savo personažus, pažinti dramos ir operos teatro užkulisius, persiregus tapti drąsiais ir puošniais scenos herojais, pažinti animacijos magiją, išbandyti, kaip juda lėlių teatro herojai... Šią žiemą ši stovyklos programa keliasi pas KAUNO vaikus! Labai jų laukiame, bus magiška savaitė.
www.gatvesgyvos.lt/ziemos-stovykla-ekspedicija-i-teatro-ir-kino-planeta-kaune/
... Daugiau...Mažiau

Stovykla Ekspedicija į teatro ir kino planetą viena iš labiausiai vaikų mylimų programų 🎭 📽️ Jau dvi žiemas Vilniuje kvietėme vaikus kurti savo personažus, pažinti dramos ir operos teatro užkulisius, persiregus tapti drąsiais ir puošniais scenos herojais, pažinti animacijos magiją, išbandyti, kaip juda lėlių teatro herojai... Šią žiemą ši stovyklos programa keliasi pas KAUNO vaikus! Labai jų laukiame, bus magiška savaitė.
www.gatvesgyvos.lt/ziemos-stovykla-ekspedicija-i-teatro-ir-kino-planeta-kaune/

 

Komentuoti Facebook'e

https://www.facebook.com/events/484593862242486/

Rodyti daugiau...