Gyvas prisilietimas prie istorijos, architektūros ir meno visapusiškai ugdo vaikus, dovanoja jiems neišdildomas patirtis ir skatina domėtis savo šalies (ir viso pasaulio!) kultūra. Keliauti ne tik po tolimus kraštus, tačiau ir po savo artimiausią aplinką mažiesiems būtina, tačiau įprastas gido pasakojimas ekskursijose jiems greitai pabosta. Todėl mes plėtojame atskirus kultūros edukacijos projektus, pritaikytus specialiai vaikams.
Rengiame istorines-kultūrines dienos stovyklas, kurių programose integruotos ekskursijos, apsilankymai kultūros paveldo objektuose, įvairūs edukaciniai užsiėmimai, degustacijos, susitikimai su įdomiais žmonėmis ir kt.
Taip pat kuriame specialiai vaikams pritaikytas ekskursijas, kuriose gido pasakojimą papildo įvairios užduotys, žaidimai ir kiti interaktyvūs elementai.
Mūsų komanda – jauni motyvuoti gidai-pedagogai, įgiję išsilavinimą istorijos, kultūros srityse.

SUSISIEKIME

+370 67691093

info[eta]gatvesgyvos.lt

UŽSISAKYKITE NAUJIENLAIŠKĮ

ATSILIEPIMAI

  5 star review  Vaikai stovykloje užimami nuo pat pirmosios minutės. informacijos pateikiama daug ir amžių atitinkančia forma. Be to, bendraujama šiltai ir draugiškai. Dukra nenorėjo, kad stovykla baigtųsi.

  thumb Gitana Irnienė
  11/06/2017

  5 star review  Fantastiška stovykla! Mano dukrytei tai buvo puikus gyvenimo nuotykis. Esu labai dėkinga už įspūdžius, puikią programą, skanų maistą, vadovų kantrybę. Tai stovykla, kurios metu nereikia vaikui skambinėti ir klausti, kaip sekasi, nes sekasi puikiai! Žodžiu, rekomenduoju 150 proc.

  thumb Dalia Baliutavičiūtė
  2/27/2018

  5 star review  Puiki stovykla, siūlanti edukacinės veiklos įvairovę, leidžianti geriau pažinti mus supančias vietas, pro kurias praeiname kasdien, o tiek mažai žinome, sudominanti vaikus gilintis ir ieškoti atsakymų į kylančius klausimus. Nebuvo nė vienos dienos, kad mano sūnui būtų nepatikę. Dėkui!

  thumb Julija Zujevaitė-Rinė
  7/24/2018
MES SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

5 dienas prieš

gatvės gyvos vaikams

Po stovyklų išsiunčiame tėveliams įvertinimo anketas - stengiamės atsižvelgti į kiekvieną pastabą, augti ir tobulėti. Tuo pačiu tai ir mūsų motyvacinis varikliukas, nes štai tokie atsliepimai visad padeda nesustoti 🙂 Gera, kai vaikai grįžta, ir ne kartą. Kai kuriuos jau užauginome nuo pirmos iki ketvirtos klasės! ... Daugiau...Mažiau

Po stovyklų išsiunčiame tėveliams įvertinimo anketas - stengiamės atsižvelgti į kiekvieną pastabą, augti ir tobulėti. Tuo pačiu tai ir mūsų motyvacinis varikliukas, nes štai tokie atsliepimai visad padeda nesustoti 🙂 Gera, kai vaikai grįžta, ir ne kartą. Kai kuriuos jau užauginome nuo pirmos iki ketvirtos klasės!
Rodyti daugiau...