Gyvas prisilietimas prie istorijos, architektūros ir meno visapusiškai ugdo vaikus, dovanoja jiems neišdildomas patirtis ir skatina domėtis savo šalies (ir viso pasaulio!) kultūra. Keliauti ne tik po tolimus kraštus, tačiau ir po savo artimiausią aplinką mažiesiems būtina, tačiau įprastas gido pasakojimas ekskursijose jiems greitai pabosta. Todėl mes plėtojame atskirus kultūros edukacijos projektus, pritaikytus specialiai vaikams.
Rengiame istorines-kultūrines dienos stovyklas, kurių programose integruotos ekskursijos, apsilankymai kultūros paveldo objektuose, įvairūs edukaciniai užsiėmimai, degustacijos, susitikimai su įdomiais žmonėmis ir kt.
Taip pat kuriame specialiai vaikams pritaikytas ekskursijas, kuriose gido pasakojimą papildo įvairios užduotys, žaidimai ir kiti interaktyvūs elementai.
Mūsų komanda – jauni motyvuoti gidai-pedagogai, įgiję išsilavinimą istorijos, kultūros srityse.

SUSISIEKIME

+370 629 55155

info[eta]gatvesgyvos.lt

UŽSISAKYKITE NAUJIENLAIŠKĮ

ATSILIEPIMAI

  5 star review  Stovykla viršijo lūkesčius - kas gali būti geriau, kai pirmos dienos vakare stovyklautojas pareiškė - kaip laukiu rytojaus, nes šiandien buvo puiki diena. O penktos dienos rytą - kaip gaila, kad jau baigiasi stovykla, nesuprantu kaip čia taip greit dienos prabėgo;) Ačiū ir sėkmės jums!!!

  thumb Agne Mi
  7/21/2018

  Vaikas puikiai praleido atostogų laiką. Daug įspūdžių kiekvieną dieną. Entuziastingi ir geri vadovai. Dėkoju Deinorai ir Baliui, bei visai komandai.

  thumb Diana Bukeikaitė
  2/25/2019

  Dalyvavome kalėdinėje ekskursijoje visai šeimai - buvo labai įdomu, informatyvu, niekas nenuobodžiavo ir sužinojome begalę įdomių dalykų apie savo gimtąjį miestą! Tariame nuoširdų ačiū ir drąsiai rekomenduojame 🙂

  thumb Elena Uoslienė
  12/11/2018
MES SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

18 valandas prieš

gatvės gyvos vaikams

🥁LIKO 2 VIETOS!🥁

Paskutinė galimybė prisijungti prie kitos savaitės mažųjų istorijos tyrinėtojų stovyklos "Senosios Lietuvos paslaptys"! Ekskursausime, tyrinėsime senamiesčio rūmus ir legendas, mokysimės senosios muzikos, susipažinsime su senolių gamtos tradicijomis kalnų parke... Laukia daug nuotykių ir atradimų!

Platesnė informacija ir registracija bit.ly/pavasario_stovykla
... Daugiau...Mažiau

🥁LIKO 2 VIETOS!🥁

Paskutinė galimybė prisijungti prie kitos savaitės mažųjų istorijos tyrinėtojų stovyklos Senosios Lietuvos paslaptys! Ekskursausime, tyrinėsime senamiesčio rūmus ir legendas, mokysimės senosios muzikos, susipažinsime su senolių gamtos tradicijomis kalnų parke... Laukia daug nuotykių ir atradimų!

Platesnė informacija ir registracija bit.ly/pavasario_stovykla

2 dienas prieš

gatvės gyvos vaikams

Štai kokių šiltų atsisveikinimų sulaukia gidai po ekskursijos 😊❤️ Šiandien išbandėme naują ekskursiją pradinukams "Legenda, o gal tiesa?", panašu, kad mažiesiems tikrai patiko! 🥳 Jau kitą savaitę šioje netikėtų istorijų ir žaismingumo kupinoje ekskursijoje dalyvaus ir pavasario stovyklos dalyviai - turime dvi paskutines vietas mažiesiems istorijos atradėjams! bit.ly/pavasario_stovykla

P.S. ekskursiją tik savo draugams ar klasei gali užsisakyti ir visi panorėję!
... Daugiau...Mažiau

Štai kokių šiltų atsisveikinimų sulaukia gidai po ekskursijos 😊❤️ Šiandien išbandėme naują ekskursiją pradinukams Legenda, o gal tiesa?, panašu, kad mažiesiems tikrai patiko! 🥳 Jau kitą savaitę šioje netikėtų istorijų ir žaismingumo kupinoje ekskursijoje dalyvaus ir pavasario stovyklos dalyviai - turime dvi paskutines vietas mažiesiems istorijos atradėjams! bit.ly/pavasario_stovykla

P.S. ekskursiją tik savo draugams ar klasei gali užsisakyti ir visi panorėję!
Rodyti daugiau...