fbpx

Ekskursijos transportu – puiki alternatyva tiems, kurie nori daug pamatyti ir sužinoti, tačiau baiminasi nenuspėjamų orų ar tiesiog teikia prioritetą miesto tyrinėjimui per troleibuso ar automobilio langą.

Prisijungti prie mūsų organizuojamų veiklų galite dviem būdais: sekdami viešai skelbiamų renginių kalendorių arba užsisakydami paslaugą savo kolektyvui privačiai. Privati ekskursija – tai intelektuali pramoga, apie kurią verta pagalvoti jeigu, pvz., rengiate įkurtuves ir norite, kad draugai susipažintų su Jūsų gyvenamu rajonu, trokštate, kad Jūsų įmonės kolektyvas iš peties „pasikultūrintų“, rengiate vestuves ir nesugalvojate, kaip kelioms valandoms užimti šventės svečius, o gal tiesiog turite smalsų draugą, kurį labiau džiugina patirtys nei daiktai (turime ir dovanų kuponų).

1:15–1:30 val.

Troleibusas „Škoda 9Tr“

Riedėdami senoviniu troleibusu susipažinsite su Vilniaus transporto, pramonės, architektūros istorija, sužinosite, kuo ypatingi kelionės metu pravažiuojami tiltai, gatvės, gyvenamieji ir pramoniniai kvartalai.

Tarpukariu miesto šeimininkų pastangomis buvo įrengtos kovinės slėptuvės, ginkluotės sandėliai, nutiesti keliai ir geležinkeliai. Dalis šių unikalių objektų išliko iki mūsų dienų.

3–4 val.

Automobiliai

Rokantiškių ir Naujosios Vilnios istorija, pramonės paveldas, sakraliniai objektai, psichiatrinė ligoninė, elektrinių traukinių depas ir kt.