fbpx

Verkiai ir Kryžiaus kelias

Trukmė: 3:15 val.

Atstumas: 7 km

Verkiai – sena, legendomis apipinta gyvenvietė, kurios istorija glaudžiai susijusi su ankstyvuoju pagonišku Vilniumi, žyniais ir kunigaikščiais. Vėliau atėjusi krikščionybė čia paliko dar ryškesnį ir iki šiol matomą pėdsaką, tiek populiaraus Kristaus kančios kelio, tiek rūmų pavidalu. Nors nemaža dalis šiaurinių Vilniaus pakraščių gyventojų yra ne kartą lankęsi Verkių parke ir miškuose, tik labai nedidelė dalis yra girdėję, iš kur kilo Verkių, Trinapolio, Kalvarijų pavadinimai, kur prasmego centriniai dvaro rūmai ir kokia gi buvo pamatinė Kryžiaus kelio stočių įrengimo idėja. Ši ekskursija yra kiek sudėtingesnė fiziškai, tačiau didžioji jos dalis vyksta gamtos apsuptyje, be to, stojama prie šaltinėlio, kurio vanduo, pasak gyventojų, gydo.

Dėmesio! Šios ekskursijos metu Verkių rūmų vidus (interjeras) nėra lankomas! Tačiau galite būti tikri, kad ir be to bus išties įdomu.

Kaina

Privačios ekskursijos užsakymasEUR
Kaina suaugusiam dalyviui11
Kaina pensininkui, nepilnamečiam dalyviui8
Minimali privačios ekskursijos užsakymo suma165
* Kaina nurodyta ekskursiją vedant lietuvių kalba. Jeigu ekskursijos pageidaujate užsienio kalba, prašome susisiekti dėl sąlygų patikslinimo.
** Didelėms grupėms, o taip pat užsakantiems daugiau nei vieną ekskursiją, taikome nuolaidas.
*** Maršrutas pagal poreikį gali būti trumpinamas, ilginamas ar kitaip modifikuojamas.

Teirautis dėl užsakymo