fbpx

Prisijungti prie mūsų organizuojamų veiklų galite dviem būdais: sekdami viešai skelbiamų renginių kalendorių arba užsisakydami paslaugą savo kolektyvui privačiai. Privati ekskursija – tai intelektuali pramoga, apie kurią verta pagalvoti jeigu, pvz., rengiate įkurtuves ir norite, kad draugai susipažintų su Jūsų gyvenamu rajonu, trokštate, kad Jūsų įmonės kolektyvas iš peties „pasikultūrintų“, rengiate vestuves ir nesugalvojate, kaip kelioms valandoms užimti šventės svečius, o gal tiesiog turite smalsų draugą, kurį labiau džiugina patirtys nei daiktai (turime ir dovanų kuponų).

Ekskursijos pėsčiomis – populiariausia mūsų teikiama paslauga. Siūlome daugiau nei 20 originalių, įvairaus sudėtingumo maršrutų skirtingose Vilniaus vietose. Ekskursijas pėsčiomis rengiame visus metus nepriklausomai nuo oro sąlygų.

Ekskursijos transportu – puiki alternatyva tiems, kurie nori daug pamatyti ir sužinoti, tačiau baiminasi nenuspėjamų orų ar tiesiog teikia prioritetą miesto tyrinėjimui per troleibuso ar automobilio langą.

Paskaitos – idealus variantas tiems, kurių darbotvarkė ar sveikata neleidžia skirti laiko pasivaikščiojimui, tačiau norėtų daugiau sužinoti apie savo miestą ar rajoną tiesiog būdami, pvz., savo biure per pietų pertrauką.

Orientaciniai žaidimai – tai azartiškas būdas pasitikrinti savo orientavimosi aplinkoje gebėjimus, atrasti išlikusius originalius istorinius artefaktus, sužinoti apie juos intriguojančių detalių ir, žinoma, atlikti įdomias užduotis.

Dalį paslaugų galime adaptuoti pagal Jūsų kolektyvo poreikius, teikti ne tik lietuvių, bet ir anglų, rusų, lenkų, ispanų kalbomis.

Nežinote, ką išsirinkti? Kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais, būtinai padėsime.

SUSISIEKIME

+370 627 00 919

info[eta]gatvesgyvos.lt

UŽSISAKYKITE NAUJIENLAIŠKĮ

MES SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

2 dienas prieš

gatvės gyvos

Kol už lango tęsiasi karantinas, siūlome nepamiršti Vilniaus (ir mūsų 😉) bei pažinti jį nuotoliniu būdu!
Parengėme 3 interaktyvias nuotolines paskaitas apie sostinės rajonų, transporto ir pramonės istoriją.
Prisijunkite! Vietų skaičius ne guminis 🙃🪑

Plačiau mūsų svetainėje: www.gatvesgyvos.lt/naujienos/prisijunkite-prie-3-paskaitu-ciklo/
... Daugiau...Mažiau

3 dienas prieš

gatvės gyvos

Štai kaip XX a. 7 dešimtmetyje su Vilniumi susipažinti kvietė... degtukų dėžutės.
Tai – Kauno medžio apdirbimo kombinato „Startas“ produkcija.

Šaltinis: Vytauto Didžiojo karo muziejus, VDKM GEK 23759/1.
... Daugiau...Mažiau

Štai kaip XX a. 7 dešimtmetyje su Vilniumi susipažinti kvietė... degtukų dėžutės.
Tai – Kauno medžio apdirbimo kombinato „Startas“ produkcija.

Šaltinis: Vytauto Didžiojo karo muziejus, VDKM GEK 23759/1.

 

Komentuoti Facebook'e

Pamenu buvo mada rinkti degtukų dėžučių etiketės. Turėjau, buvo įdomu. Buvo lyg Dar parduodama neklijuotos tokios, kaip pašto ženklai. Bent aš turėjau. Įdomių buvo. O kas prisimena degtukų dėžutės tokias su foto( miesto kokio) ant viršaus, buvo tokios lyg laminuotos iš viršaus. Ten kelios dėžutės į vieną suklijuotos.

Rodyti daugiau...