Prisijungti prie mūsų organizuojamų veiklų galite dviem būdais: sekdami viešai skelbiamų renginių kalendorių arba užsisakydami paslaugą savo kolektyvui privačiai. Privati ekskursija – tai intelektuali pramoga, apie kurią verta pagalvoti jeigu, pvz., rengiate įkurtuves ir norite, kad draugai susipažintų su Jūsų gyvenamu rajonu, trokštate, kad Jūsų įmonės kolektyvas iš peties „pasikultūrintų“, rengiate vestuves ir nesugalvojate, kaip kelioms valandoms užimti šventės svečius, o gal tiesiog turite smalsų draugą, kurį labiau džiugina patirtys nei daiktai (turime ir dovanų kuponų).

Ekskursijos pėsčiomis – populiariausia mūsų teikiama paslauga. Siūlome daugiau nei 20 originalių, įvairaus sudėtingumo maršrutų skirtingose Vilniaus vietose. Ekskursijas pėsčiomis rengiame visus metus nepriklausomai nuo oro sąlygų.

Ekskursijos transportu – puiki alternatyva tiems, kurie nori daug pamatyti ir sužinoti, tačiau baiminasi nenuspėjamų orų ar tiesiog teikia prioritetą miesto tyrinėjimui per troleibuso ar automobilio langą.

Paskaitos – idealus variantas tiems, kurių darbotvarkė ar sveikata neleidžia skirti laiko pasivaikščiojimui, tačiau norėtų daugiau sužinoti apie savo miestą ar rajoną tiesiog būdami, pvz., savo biure per pietų pertrauką.

Dalį paslaugų galime adaptuoti pagal Jūsų kolektyvo poreikius, teikti ne tik lietuvių, bet ir anglų, rusų, lenkų, ispanų kalbomis.

Nežinote, ką išsirinkti? Kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais, būtinai padėsime.

SUSISIEKIME

+370 627 00 919

info[eta]gatvesgyvos.lt

UŽSISAKYKITE NAUJIENLAIŠKĮ

MES SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

1 savaitę prieš

gatvės gyvos

Vilniaus autobusų parkas. Ar būtų įdomu apsilankyti?
.
#vvt #autobusai #gatvėsgyvos #gatvesgyvos #pastatai #transportas
... Daugiau...Mažiau

Vilniaus autobusų parkas. Ar būtų įdomu apsilankyti?
.
#vvt #autobusai #gatvėsgyvos #gatvesgyvos #pastatai #transportas

 

Komentuoti Facebook'e

Hmm... Norinčių daug. Sunku pasakyti, kiek katų galėsime suorganizuoti šias ekskursijas, bet, be abejo, žmonių skaičių turėsime riboti. Jei kas tikrai dega noru ir nenori praleisti, siūlome užsiprenumeruoti naujienlaiškį mūsų svetainėje, prenumeratorius informuosime anksčiausiai: https://www.gatvesgyvos.lt

Taip, būtų labai įdomu.

taip

Tikrai taip!!!!

Tikrai taip!!

Taip :)

Taip

taip

Kada?

Žinoma

Taip

Taip

Tikrai taip! Troleibusų parke irgi

Taip! Ir su bilietais :)

Ir troleibusų parke būtinai.

Taip. Labai idomu

Taip

Omg, taip!

Taip!

Labai!

Būtų labai įdomu!

Taip!

Kas ten tarp #931 Citroen Jumper ir #707 Volvo 7700A? Panašu į dar neperdažytą FIAT ar dar ką nors kita...

+ Ankstesni komentarai

Rodyti daugiau...