fbpx

ŠI STOVYKLA VYKO 2019 METAIS. AKTUALIAS STOVYKLAS RASITE WWW.GATVESGYVOS.LT/VAIKAMS

RUDENS VAIKŲ DIENOS STOVYKLA SPALIO 28-31 D.

Ar kada nors skaičiavote, kiek herojų per dieną sutinkate? Ne, ne tų kuriuos matote televizijos ekranuose, o tų, kuriuos sutinkame gatvėje, kieme, papuolę į netikėtas situacijas… Dienos stovykloje “Į misiją su miesto herojais!” gyvai susipažinsime su miesto sergėtojais – policijos ir gaisrinės pareigūnais, svečiuosimės jų darbo vietose ir išgirsime netikėčiausias istorijas, padėsime gyvūnėlių prieglaudos ir “Maisto banko” savanoriams, o kartu su medikais laboratorijoje domėsimės, kaip galime pagelbėti sergantiems ar net išgelbėti gyvybę. Vaikų laukia herojiška savaitė ir daug motyvacijos patiems geriausiems darbams!

Stovyklos data: spalio 28-31 d. 

Stovyklos trukmė: 4 d.d.

Stovyklauti kviečiami 7-10 m. 

Stovykla įsikurs senamiestyje, Trakų g. 9 (Pranciškonų rūmuose)

Stovyklos kaina: 110 eur (antram tos pačios šeimos vaikui taikoma 10 eur nuolaida)

Į kainą įskaičiuota:

  • vaiko priežiūra
  • programa, visi edukaciniai užsiėmimai
  • pietūs kavinėje (sriuba + karštas patiekalas)
  • pavakariai (įvairūs užkandžia, arbata)

Grupėje iki 20 vaikų, su kuriais dirbs du vadovai.

DIENA STOVYKLOJE

7:45 – 09:00  Susibūrimas

09:00 – 10:00  Aktyvus laikas su stovyklos vadovais

10:00 – 11:30  Edukacija/ekskursija/ kūrybiniai užsiėmimai

11:30 – 12:30  Pietūs kavinėje

12:30 – 16:00  Edukacija/ekskursija/ kūrybiniai užsiėmimai

16:00 – 16:30  Pavakariai

16:30 – 17:00  Dienos aptarimas, įgytų žinių įtvirtinimas

17:00 – 18:00  Programos pabaiga

PROGRAMA

*Programa yra preliminari ir kai kurios detalės gali keistis, nenukrypstant nuo esminių stovyklos temų ir veiklų. Galutinė programa tėveliams bus atsiunčiama likus savaitei iki stovyklos pradžios. 

 

Pirmoji diena/ Globoti silpnesnį

Pirmąją stovyklos dieną aptarsime kas tie herojai, gyvenantys mūsų mieste, ir kodėl jie verti herojų titulo. Būtinai skirsime laiko artimiau pažinti savo misijos bendražygius. O susidraugavę keliausime į gyvūnėlių prieglaudą, kur mokysimės globoti mažuosius draugus ir gerais darbeliais prisidėsime prie jų gerovės.

Antroji diena/ Sergėti miestą

Antrąją dieną leisimės į miesto sergėtojų būstinių paiešką!  Pirmąją dienos dalį keliausime išsiaiškinti, kur dirba policininkai. Susipažinsime su kinologo profesija ir klausysimės geriausio policininkų draugo Amsio pasakojimų. Po pietų keliausime pasimatuoti  ugniagesio šalmo, sužinoti kiek litrų vandens telpa ugniagesių mašinoje ir iš kur sklinda tas garsus sirenų gaudesys!

Trečioji diena/ Padėti sergančiam

„Jei kam sopa, skubu, o jei kam skauda lekiu!..”  Štai taip dainavo daktaras iš vieno spektaklio Keistuolių teatre. Ar realybėje gydytojai taip pat skuba ir lekia? Kaip vadinasi tas keistas instrumentas, kurio dėka galime girdėti širdies plakimą?  Visus kilusius klausimus apie gydytojo profesiją  galėsime užduoti pas mus į svečius atvykusiam medikui. Taip pat mūsų lauks ekskursija, kurios metu sužinosime, kodėl kraujas raudonos spalvos ir kodėl žmonės skirsto jį į grupes. Aplankysime laboratoriją, kurioje daromi kraujo tyrimai ir sužinosime, kuo svarbi kraujo donorystė.

Ketvirtoji diena/ Būti savanoriu

Paskutinę stovyklos dieną suprasime, kad labai panorėjus ir pasistengus įmanoma viskas, o jei dar draugų būrys šalia….! Ekskursijos „Maisto banke“ metu susipažinsime su herojais, kurie kasdien pasirūpina dešimtimis maisto stokojančių žmonių, sužinosime, iš kur atkeliauja produktai ir kaip jie pasiekia tuos, kuriems labiausiai reikia. Kalbėsimės apie  įvairias savanorystės formas, jos prasmę bei patys kursime savo gerų darbų misijas!

KONTAKTAI

ieva[eta]gatvesgyvos.lt

+37067691093