fbpx

Papildomos ekskursijos Bernardinų sode

Tikriausiai ne kartą esate vaikštinėję pačiame Vilniaus centre įsikūrusioje gamtos oazėje – Bernardinų sode. Tačiau ar kada teko giliau pasidomėti šio ypatingo parko istorija? Nuo daržo iki puošniausio vasaros teatro – ši vieta išgyveno ne vieną stebinančią transformaciją.

Visoms grupėms sparčiai užsipildžius, rugsėjo 9 ir 17 d. skelbiame papildomas ekskursijas žinomiausio Vilniaus sodo takeliais!

Ekskursijos metu sugrįšime į XVI a., kai čia šeimininkavo bernardinų vienuoliai, pelkėtą vietovę pavertę sukultūrintu sodu su derlingais daržais – panagrinėsime jų atminimui įkurtas augalų ekspozicijas. Pažinsime XIX – XX a. parko ypatybes, kaip pasikeitė Vilnelės vaga, kokie dailūs pastatai ir renginiai anuomet traukė lankytojus. Na ir, žinoma, kaip parkas atrodė sovietmečiu? Prisiminsime, kur prieš pusšimtį metų augo palmė, o parko lankytojus nužvelgdavo Stalino skulptūra.

Ekskursijos susitikimo vieta: prie įėjimo į Bernardinų sodą iš Šv. Brunono Bonifaco g. (prie seniausio Vilniaus ąžuolo)

Trukmė: apie 1 val. 30 min.

BILIETAI: https://bit.ly/3joyAB7

Remiantis Vyriausybės sprendimu ekskursijos metu būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kt.)

Bilietus būtina įsigyti iš anksto, VIETOJE BILIETAI NEPARDUODAMI.

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.