fbpx

MUZIKINĖ-EDUKACINĖ PROGRAMA „KALĖDINIAI ŠOKOLADINIO KATINĖLIO NUOTYKIAI“

1 val.

4-7 metų vaikams, šeimoms

Vilniaus senamiestyje, Trakų g. 9 (Jeigu neturite galimybės apsilankyti pas mus – mielai atvyksime į Jums patogią vietą)

7 EUR dalyviui (mažiausia kaina grupei 140 EUR)

Visi mėgsta šokoladą – o ar žinote, kad šokoladiniam pasauly gyvena toks šokoladinis katinėlis, kuris kaskart patiria vis naujų nuotykių? Katinėlio istorijos susipina su dainomis, kurios įtraukia ir pačius mažiausius, ir jų tėvelius. Svarbus tampa ir ritmo pajutimo lavinimas, ir vaizduotė, ir gyvas susipažinimas su naujais instrumentais.

 

🎅 Mažųjų veiklose papildomai gali dalyvauti Kalėdų Senelis. Kalėdų Senelio apsilankymo (pasisveikinimas, dovanėlės, nuotraukos) kaina – 60 EUR. /~20 min.

🎄 Programoje kartu su vaikais nemokamai gali dalyvauti du-keturi (priklausomai nuo grupės dydžio) lydintys pedagogai. Jei kartu su vaikais pageidauja būti daugiau suaugusiųjų (tėveliai, kiti šeimos, bendruomenės nariai), imamas vienkartinis 70 EUR mokestis nuo visos grupės.

🎄  Dėl pandemijos metu neformaliam ugdymui taikomų saugumo reikalavimų, pašaliniai asmenys (tėveliai, kiti šeimos, bendruomenės nariai) edukacijos metu turi dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Maksimalus vienu metu edukacijoje dalyvaujančių dalyvių skaičius – 40 (salės plotas ~ 80 kv. m.)

🎄 Jei po muzikinės programos pageidaujama pratęsti šventę, papildomas 1 val. mokestis už salę 50 EUR.

🎄Programos dalyviai bus vaišinami karšta arbata. Papildomas vaišes galima atsinešti patiems. Nenorintiems po užsiėmimo rūpintis vaišių stalo sutvarkymu – taikomas 10 EUR švaros mokestis. Pageidaujantiems už papildomą sutartą kainą galime paruošti vaišių stalą.

KONTAKTAI UŽSAKYMUI

rasa@gatvesgyvos.lt

+37064618315