fbpx

KALĖDINIŲ ATVIRUČIŲ DIRBTUVĖS

1 val.

Dirbtuvėles galima užsisakyti gruodžio mėnesio savaitgaliais

7-14 metų vaikams, šeimoms

Vilniaus senamiestyje, Trakų g. 9 (Jeigu neturite galimybės apsilankyti pas mus – mielai atvyksime į Jums patogią vietą)

7 EUR dalyviui (mažiausia kaina grupei 140 EUR)

Lino raižinys seniau plačiai naudotas įvairioms medžiagoms marginti, meno darbams kurti. Su vaikais prisiminsime šią primirštą senovinę techniką – kiekvienas dirbtuvėlių dalyvis išraižys savo unikalų atspaudą*, komponuos atvirutės dizainą ir įtraukiančiame procese su dažais ir voleliu kurs savo atvirlaiškius (kiekvienas po 3-4 atvirutes).

*Maženi nei 9 metų dalyviai neatlieka raižymo, o naudojasi paruoštais atspaudukais.

 

🎄 Dirbtuvėlėse kartu su vaikais nemokamai gali dalyvauti du-trys (priklausomai nuo grupės dydžio) lydintys pedagogai. Jei dirbtuvėlėse dalyvauja daugiau suaugusių, jiems taip pat taikomas dalyvio mokestis. Jei kartu su vaikais pageidauja būti tėveliai, nedalyvaujantys dirbtuvėlėse, imamas vienkartinis 70 EUR mokestis nuo visos klasės.

🎄 Vyresni nei 6 metų mokiniai uždarose patalpose dėvi nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

🎄 Jei po dirbtuvėlių pageidaujama pratęsti šventę, papildomas 1 val. mokestis už salę – 50 EUR.

🎄Dirbtuvėlių dalyviai bus vaišinami karšta arbata. Papildomas vaišes galima atsinešti patiems. Nenorintiems po užsiėmimo rūpintis vaišių stalo sutvarkymu – taikomas 10 EUR švaros mokestis. Pageidaujantiems už papildomą sutartą kainą galime paruošti vaišių stalą.

KONTAKTAI UŽSAKYMUI

rasa@gatvesgyvos.lt

+37064618315