+37062700919

Edukaciniai gimtadieniai

“Gatvės gyvos vaikams” kviečia švęsti gimtadienius ir kitas mažųjų ypatingas šventes, pripildant jas kultūros, istorijos ir gamtos pažinimo! Vaikai ne tik smagiai praleis laiką, tačiau ir praturtins savo žinias.

Dėl švenčių vaikams teirautis viktorija[eta]gatvesgyvos.lt; mob. tel. 862955155


Gimtadienių  programos

Baltų Vikingai

Nersime į karingosios Kuršių genties istoriją! ⚔ Vaikai išgirs iš kartos į kartą perduodamas legendas apie kuršių didžiavyrių žygius, pergales ir atradimus, išbandys savo jėgas atlikdami kasdienius kuršiškus darbus (ugnies žiebimas, įvairūs žaidimai su virvėmis, juostų pynimas), išgirs senuosius instrumentus (dūdmaišis, ragai, dambreliai), mokysis jais groti ir dainuoti senąsias dainas… Turiningos linksmybės, kurios sugrąžins vaikus į Baltų genčių laikus!

Užsisakius šią programą vedėjas atvyksta į jūsų pageidaujamą vietą.

Rekomenduojama 7-10 m vaikams.

Trukmė: 1-1,5 val.

Kaina nuo 70 EUR


Senojo miesto paslaptys 

(ekskursija + vitražo dirbtuvės)

Ką įdomaus slepia senasis miestas savo gatvelėse ir kiemeliuose? Su vaikais keliausime jo tyrinėti: atrasime gynybinės sienos pėdsakus, skaičiuosime arkas renesaniniuose kiemeliuose, konstruosime savo gotikinį pastatą, kyštelsime nosį į paslaptingus rūsius… Po žaismingos ekskursijos laukia ypatingos dirbtuvės senųjų amatų galerijoje – iš spalvoto stiklo kursime savo vitražo kūrinius! Darbeliai vėliau bus “iškepami” krosnyje ir sugrąžinami vaikams.

Užsisakant šią programą dirbtuvių patalpose svečiams sudaromos galimybės pasiruošti vaišių stalą.

Rekomenduojama 7-12 m vaikams

Trukmė: 2-2,5 val.

Kaina nuo 185 EUR


Jaunasis gamtininkas Bernardinų sode

Mažiesiems Bernardinų sodas – viena mėgstamiausių žaidimų vietų. Tačiau ar kada teko susipažinti su šio ypatingo parko istorija, augalais ir medžiais? 🌳🌿Šventės metu trumpam tapsime gamtininkais ir įvairiausių žaidimų bei užduočių pagalba tyrinėsime Bernardinų sodo erdves!

Rekomenduojama 7-10 metų vaikams

Trukmė: 1,5 – 2 val.

Kaina nuo 80 EUR